"Nozevi i..."

• 26 replies
  • 2326 views
*

Offline Preppy

• *
  • 3950
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
Odg: "Nozevi i..."
« Odgovori #20 u: 31 Ožujak , 2016, 08:51 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Znaci ovo postavljanje fotki je bilo pravo mucenje  :D ...bio sam odsutan 2 tjedna zbog "poslovnih obaveza" i prije dva tjedna mi se javljala ista greska kod postavljanja slika...sve fotke su u dozvoljenim formatima...cim pokusam uplodat vise od 1 fotke (manje od 10 fotki po postu i manje od 10000Kb) javlja se greska...znam da mogu uploudat na neke "servise" pa postavit linkove ovdje ali eto...htio sam "uploudat" na forum...imam jos par fotki al nece i nece...nemrem vise  :D

Procitao sam ti PM, nije mi jasno kaj steka kod tebe. Probaj drugi browser. A jel si probao uploadat vise njih preko "vise privitka"?

*

Offline Ragnar

• **
  • 32
  • 1
« Odgovori #21 u: 31 Ožujak , 2016, 08:54 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Znaci ovo postavljanje fotki je bilo pravo mucenje  :D ...bio sam odsutan 2 tjedna zbog "poslovnih obaveza" i prije dva tjedna mi se javljala ista greska kod postavljanja slika...sve fotke su u dozvoljenim formatima...cim pokusam uplodat vise od 1 fotke (manje od 10 fotki po postu i manje od 10000Kb) javlja se greska...znam da mogu uploudat na neke "servise" pa postavit linkove ovdje ali eto...htio sam "uploudat" na forum...imam jos par fotki al nece i nece...nemrem vise  :D

Procitao sam ti PM, nije mi jasno kaj steka kod tebe. Probaj drugi browser. A jel si probao uploadat vise njih preko "vise privitka"?

Koristim "Chrome"...hehehehehe, jesam pokusao sam :) vidio sam tu opciju i pomocu nje sam i pokusavao...

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #22 u: 31 Ožujak , 2016, 13:06 »
Bitno da su krasotice od nozeva tu,prekrasni su nozevi stari ... ljubomoran sam haha :) bas prekrasni pravi bushcraftski

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Ragnar

• **
  • 32
  • 1
« Odgovori #23 u: 31 Ožujak , 2016, 14:35 »
Bitno da su krasotice od nozeva tu,prekrasni su nozevi stari ... ljubomoran sam haha :) bas prekrasni pravi bushcraftski

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Hvala  :pivo:

*

Offline Preppy

• *
  • 3950
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #24 u: 31 Ožujak , 2016, 14:36 »
Moram i ja pohvalit. To je steta nosit u sumu i koristit...

*

Offline Ragnar

• **
  • 32
  • 1
« Odgovori #25 u: 31 Ožujak , 2016, 15:04 »
Moram i ja pohvalit. To je steta nosit u sumu i koristit...

Hvala ! Znam  :smrc: stedim ih maximalno  :D najvise koristim ovaj kratki za "rezuckanja"...reko sam da cu si uskoro nabavit nekaj tipa "mora classic"...radni noz za "svakodnevnu" upotrebu i definitivno ga necu stedit...

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #26 u: 31 Ožujak , 2016, 15:23 »
Ma nis nije steta, jbt gustaj u njima .. nema bolje nego kad vidis lijepi komad noza, stari bar 30 godina, da je ocuvan a da se koristio  :thumbs: :thumbs: