Mora noževi

• 107 replies
  • 9356 views
*

Offline Preppy

• *
  • 3869
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
Odg: Mora noževi
« Odgovori #100 u: 22 Siječanj , 2018, 10:18 »
Nemoj tako. Mora Robust je zvijer, a kosta 130kn. Meni do sad najbolji scandi koji sam imao. I super radi, super lezi u ruci, ma sve prva liga. Neznam cemu sad Mora pocela se glupirat s tim glupostima.

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #101 u: 22 Siječanj , 2018, 13:18 »
Ja obożavam More,ali gubi se... Njoj me privukao omjer cijene i kvalitete...a sad nabijaju cijene...

Nije bilo potrebe za fulltang morom,ali poveli su se za amerima...i nabili joj cijenu...
Ono,koji će mi vrag mora s crnim premazom...

Ali nije samo Mora takva... Samo nečemu dodaju bushcraft ili survival u naziv i odmah je 30-40%% skuplje...najmanje...

Poslano sa mog ZTE Blade L5 koristeći Tapatalk

The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Human

• **
  • 51
  • 0
« Odgovori #102 u: 22 Siječanj , 2018, 14:19 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Ja obożavam More,ali gubi se... Njoj me privukao omjer cijene i kvalitete...a sad nabijaju cijene...

Nije bilo potrebe za fulltang morom,ali poveli su se za amerima...i nabili joj cijenu...
Ono,koji će mi vrag mora s crnim premazom...

Ali nije samo Mora takva... Samo nečemu dodaju bushcraft ili survival u naziv i odmah je 30-40%% skuplje...najmanje...

Poslano sa mog ZTE Blade L5 koristeći Tapatalk
Baš tako. Baltica kod Peveca - 50 kuna.
Ali ako ćeš je koristiti za outdoor, bushcraft, onda 300 kuna.

*

Offline Antun

• 318
  • 4
« Odgovori #103 u: 22 Siječanj , 2018, 14:36 »
ja sam imao tu sjekiru iz pevca dok ju nije tast dohvatio i cjepao drva po betonu...ljudi su čudni.
I mogu reći da je do tada odlićno obavljala svoje poslove. Ne mogu baš točno u brojkama reći i znam da bu to falilo numberfreakovima, al dobra je bila. :D
No ovdje se prića o Mora noževima, pa neću više.
Uglavnom zamrzim sve što preuveličavaju...takav sam...bili to noževi, sjekire, rajngle i tak...
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj , 2018, 14:39 od šumarak »
Moj mi je psihijatar rekao da vi ne postojite. Imam dobre ideje, al mi ne dozvoljava da ih ostvarim.

*

Offline Frenky

• *
  • 3
  • 0
« Odgovori #104 u: 05 Veljača , 2018, 09:40 »
Jel netko možda zna di se u HR još može nabaviti Bahco 2444 mora clipeer i koja je cijena?

*

Offline zvonjola

• 607
  • 9
« Odgovori #105 u: 05 Veljača , 2018, 15:14 »
Kod mene na njuškalu! Ima svega navalite! :LOL:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Frenky

• *
  • 3
  • 0
« Odgovori #106 u: 05 Veljača , 2018, 19:28 »
Jel imas samo taj ili ih imas jos na prodaju,pitam jer mi se sviđa onaj sa naranđastom drškom

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #107 u: 11 Veljača , 2018, 02:00 »
Jel netko možda zna di se u HR još može nabaviti Bahco 2444 mora clipeer i koja je cijena?

Bilo je u BAČELIĆU za 80kn, nema vec dugo. trenutno ima u American shopu (na blagajni) na Tresnjevci. cca 90-100kn.
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski