Remenice na kopče

• 2 replies
  • 749 views
*

Online Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
Remenice na kopče
« u: 05 Veljača , 2016, 20:13 »
Nabavio sam si remenice preko Ebay-a i kopči pa odlučio napraviti remenice domaće proizvodnje za kopčanje opreme na ruksak tj. na MOLLE.
Sada mogu ugodno kopčat karimat na dno ruksaka bez da se mučim sa čvorovima.

10 kopči = 3.99$
10 m vrpce = 5.99$
=> 10$

Znači 10 vrpci po metar po 1$

Mislim da nemože jeftinije.

*

Offline poljičanin

• *
  • 1756
  • 16
Odg: Remenice na kopče
« Odgovori #1 u: 05 Veljača , 2016, 20:47 »
Ja imam hrpu kopči i traka negdje po zalihama. Svaki komad opreme koji ih ima (ruksaci, torbe, futrole), a ide na otpis, najprije prolazi proces kanibalizacije - skidanja svega upotrebljivog, možda nekom prilikom zatreba.

A kada se ide na dulja planinarenja, treba vreće pričvrstiti da ne smetaju tijekom transporta, karimat, lopatica, pila, porcija, što sve ne i onda te kopče, trake i karabini dolaze na svoje, odnosno na ruksak.

*

Online Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
Odg: Remenice na kopče
« Odgovori #2 u: 05 Veljača , 2016, 21:00 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Ja imam hrpu kopči i traka negdje po zalihama. Svaki komad opreme koji ih ima (ruksaci, torbe, futrole), a ide na otpis, najprije prolazi proces kanibalizacije - skidanja svega upotrebljivog, možda nekom prilikom zatreba.

A kada se ide na dulja planinarenja, treba vreće pričvrstiti da ne smetaju tijekom transporta, karimat, lopatica, pila, porcija, što sve ne i onda te kopče, trake i karabini dolaze na svoje, odnosno na ruksak.

Pa tak i treba. Ja isto na starim stvarima skidam takve stvari i onda mi ih žena baci  :vertex_Schild_Smiley_LOL1: