Trake za suspenziju hammocka

• 4 replies
  • 984 views
*

Offline zvonjola

• 609
  • 9
  • Spol: Muški
Trake za suspenziju hammocka
« u: 13 Siječanj , 2016, 19:29 »
Stigao opet paketić iz kine,ovog puta nove trake za omatanje oko drveta i vješanje hammocka.Nosivost oko 150 kg po traci,provlači se jedna kroz drugu i ima nekoliko pozicija za vješanje ovisno o debljini drveta.Mačak je od susjeda,nije došao iz kine!

« Zadnja izmjena: 15 Siječanj , 2016, 00:03 od zvonjola »

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Trake za suspenziju hammocka
« Odgovori #1 u: 13 Siječanj , 2016, 22:31 »
Cjena? Kako ti se pokazao ttm hammock? Ovaj moj meni je zakon.. Brdo prostora i lako postavljanje..
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline zvonjola

• 609
  • 9
« Odgovori #2 u: 13 Siječanj , 2016, 22:49 »
Trake su bile 9$! U hammocku još nisam prenoćio, pa ne mogu dati konačnu presudu.Duži je pa bi trebalo biti udobnije!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj , 2016, 22:51 od zvonjola »

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #3 u: 03 Veljača , 2016, 17:38 »
U ZG u Vlaškoj ima trgovina Konoplja, d.o.o.. Imaju sve vrste konopa (statički, dinamički, poliesterski, konopljin, pamučni...) kao i gurtni. Isto tako pružaju uslugu izrade oka na gurtnama za par kuna po oku ovisno o debljini i tipu gurtne. Cijene su im barem 30% posto niže nego u ostalim trgovinama (posebno onima penjačke opreme). Npr. statički konop od 10mm je 10-12 kn po metru, dok je u Decathlonu preko 17 kn po metru. Statičko uže 8mm je 8 kn po metru dok je u Decathlonu 7mm uže 11 kn po metru. Navodim Decathlon jer je najpovoljniji po pitanju cijena sportke opreme.

Još jedna lijepa stvar je što su svi artikli trgovine Konoplja, d.o.o. hrvatski proizvodi i to im je veliki plus.

Kako sam kupio Hammock u Decathlonu za 80 kn, odmah su mi whoopie slings privukle pažnju. Sreća da ih nije bilo u Replikartu, jer sam malo prostudirao načine vezivanja i otkrio da se može proći puno jeftinije pomožu užadi ili gurtni i prusik čvorova. Da se ne pravim pametan evo vam video od lika iz DD-a, da vidite o čemu pričam.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

@zvonjola

Ne znam da li si postavio krivi link, ali ovaj kosooki je naglo digao cijenu za skoro duplo pa sad koštaju 16.49$. To bi bilo 115 kn i smatram da je to definitivno previše kad se iste takve (možda i kvalitetnije) gurtne mogu kupiti kod nas za ukupno jedva 50 kn i, jako važno, duljina jedne je 3m, a ne 1.5m kao kod Kineza. Oka se prošiju kako ti želiš, na dimenziju koju sam odrediš.

Na kraju jedan savjet svima. Prije nego kupite nešto preko jebaya prošetajte po trgovinama i izvidite kako se cijene tih artikala kreću kod nas. U zadnjih godinu dana ne pamtim da sam za išta konkretno naručeno preko jebaya i sl. prošao jeftinije, nego da sam kod nas to kupio.
Bolje visit u šumi, nego na mobitelu...

*

Offline zvonjola

• 609
  • 9
« Odgovori #4 u: 03 Veljača , 2016, 17:43 »
Ima ih još po 9$!