Vojne porcije

• 127 replies
  • 8469 views
*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
  • Spol: Muški
Odg: Vojne porcije
« Odgovori #120 u: 14 Ožujak , 2018, 20:50 »
Alu verzija svedske se lako nađe,30€...nove,u biti nekoristene,nisu zaduživane... Ali SS verzije se tesko nađu...jako rijetko... Koristene se kreću od 50€ na dalje...

Njemačke su oko 15-20€...bilo istocno,bilo zapadne...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Crombat

• 104
  • 0
« Odgovori #121 u: 14 Ožujak , 2018, 21:33 »
Kod svedskih moras paziti da ti ne dodje Miltec verzija kako kaze Varusteleka The mess tin is new production, made by Mil-Tec, rest is Swedish army surplus.

Ovaj novi set ispod je Miltec, zadovoljan sa cijenom i svime. Minusi su katastrofa boja koja se skida skoro pa noktom i cudan nacin kako su napravili ove drzace za rucku glavnog loncica tako da mi se cesto zna dogoditi da sam od sebe iskoci van tj dok okreces rucku oko osi, sto se na originalu nema sanse da dogodi. Na prvoj slici sam ih nagnuo malo da se vidi ta razlika. I original ima dvije rupe na zdjelici dok je kod Miltecove kopije samo jedna.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

PS
Istocnonjemacke bi zaobisao jer nemaju trecu zdjelicu, bar koliko ja znam. A uvijek dobro dodje.

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #122 u: 14 Ožujak , 2018, 21:54 »
Dobro da si mi rekao,nisam znao da Mil-tec pravi i kopije švedske...

Ovo za njemacke,da njih prave to znam...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #123 u: 17 Ožujak , 2018, 10:04 »
njemacku bi volio nac, bas mi je praf doobra  :thumbs: :thumbs: vec duze vreme ih gledam nikak da se odlucim za kupnju

Crombatovci, ak bu druzenje forumasa u zelengradu il di vec bute dosli ti i onaj frend kaj "voli" obojene komercijaliste hahahah rado bi Vas upoznal  :pivo:

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #124 u: 18 Ožujak , 2018, 13:35 »
bil na kratko na hrelicu danas sa majstorom starim i prijateljom njegovim ... prozujali na brzaka kupili kaj smo trazili, zima bilo za poludit kak sjevernjak dere  :zaklon:

onaj frajer kaj drzi vojne stvari imal narandjasti vojnicki set za klopu, kompletan zgledal je novo .. 170 kn trazil za to,veli da bi bilo dobavljivo jos ... ja uzel carape vunene, i duge gace vojnicke porciju imam pa me ne zanima

*

Offline Crombat

• 104
  • 0
« Odgovori #125 u: 21 Ožujak , 2018, 20:50 »
njemacku bi volio nac, bas mi je praf doobra  :thumbs: :thumbs: vec duze vreme ih gledam nikak da se odlucim za kupnju

Crombatovci, ak bu druzenje forumasa u zelengradu il di vec bute dosli ti i onaj frend kaj "voli" obojene komercijaliste hahahah rado bi Vas upoznal  :pivo:

:D :D

fala na pozivu, probali budemo negdje doletit da si prodivanimo svi skupa  :thumbs: (ali zasad nemrem nis obecat svakog je nesto uhvatilo)

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #126 u: 27 Ožujak , 2018, 11:35 »

Šta ne kažeš? Imam ja jednu, koju sam koristio par puta. Ima je na slikama sa nekih izleta. Poklopac je ujedno i tavica i ima još jednu pliću posudicu unutra. Zbog dvogledastog oblika one Zebra šalice se baš ukalupe kao i kartuša.

Ako se otegne Zelingrad odvedi me na pivu u Krasno da ti je donesem na poklon.
Bolje visit u šumi, nego na mobitelu...

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #127 u: 31 Ožujak , 2018, 09:12 »
Nisam videl opce poruku, glupi tapatalk ... moze bengi moze, valjda se vidimo i na zelengradu i u krasnom  :pivo: