Nova vreća za spavanje

• 6 replies
  • 1109 views
*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
  • Spol: Muški
Nova vreća za spavanje
« u: 08 Listopad , 2015, 12:06 »
Posjetio jućer ReplikArt u Zagrebu i piknuo novu vreću za spavanje,nakon što sam prodao "staru" Mammut vreću! Radi se o Snugpak Sleeper Expedition četverosezonskoj vreći. Dimenzije su 220x75x38 cm,33x28 složena,masa 2600 g  :facepalmxd: i temperaturne ljestvice -12 udobno do -17 ekstremno. Vreća je jednostavno ogromna i duplo teža od prijašnje,ali ta težina je u punjenju same vreće. Vanjski materijal je Aqualight vodoodbojni 190t polyester,unutarnji materijal je Supersoft silky smooth materijal,a punjenje je Isofibre hollowfibre insulation. Najbolje od svega je cijena od 449 kn (dobio sam -10% -404 kn,hvala prodavaču) jer takve vreće u trgovinama planinarske i kamping opreme koštaju od 800 kn prema gore. Mislim da sam dobio odličnu vreću za cijelu godinu, za relativno malo novaca.Sva sreća da je ruksak 65 litara :D

index=3&list=WL
« Zadnja izmjena: 17 Veljača , 2016, 11:37 od zvonjola »

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
Odg: Nova vreća za spavanje
« Odgovori #1 u: 08 Listopad , 2015, 14:29 »
odlična, taman sam se premišljao da ti pošaljem PM za vreću onu kaj si prodavao ili ne pošto baš tražim zamjenu za svoju vojnu .... al sviđa mi se ova ponuda u Repliku, mislim da ću ju ubost i ja  :thumbs:

*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
« Odgovori #2 u: 08 Listopad , 2015, 14:38 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
odlična, taman sam se premišljao da ti pošaljem PM za vreću onu kaj si prodavao ili ne pošto baš tražim zamjenu za svoju vojnu .... al sviđa mi se ova ponuda u Repliku, mislim da ću ju ubost i ja  :thumbs:
Samo obavezno prvo provjeri telefonski jel imaju na stanju u Zagrebu ili Križevcima, da ne prođeš kao ja.Nisam planirao uzet ovako debelu,ali druge nisu imali na stanju u Zagrebu.

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #3 u: 09 Listopad , 2015, 14:38 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Nije neka velika razlika ... sad gledam te vrece, hmm gledam jel bolje uzet square oblik ili mummy ... necu se zurit s kupnjom, moram si razmislit malo

*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
« Odgovori #4 u: 09 Listopad , 2015, 14:40 »
Mummy zna bit malo tijesna,ali bolje grije

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk

*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
« Odgovori #5 u: 17 Veljača , 2016, 11:38 »
Striček Luke je napravio test moje vreće, tako da ne moram ja!Video je gore!

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #6 u: 17 Veljača , 2016, 21:41 »
Fora je vreca. Al budemo prosli bez.. Cerada mi je bitnija  :streber: ,mozda naleti kja na njuskalu rabljena..
Gluplji seljak, veći krompir