Bunker na Črnomercu

• 9 replies
  • 2120 views
*

Offline DF_zgb

• 146
  • 5
Bunker na Črnomercu
« u: 30 Kolovoz , 2015, 01:17 »
Jučer išli iz Črnomerca free busom u Westgate, a kako smo došli prerano rekoh ajmo na brzinu vidjeti jel se može do onog velikog njemačkog bunkera kaj je tamo negdje.

Evo kako smo išli
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Krenuli smo preko Konzumovog parkinga
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

do rupe u žičanoj ogradi

od koje vodi stazica do "makadama"

gdje smo prvo nakon jedno desetak metara skreuli desno na stazu i došli do obale jezera. Dalje desno vodi staza u guštik tako da nismo išli dalje...

Nakon toga smo se vratili natrag na makadam i nastavili lijevo

prošli pokraj neke zgrade s lijeve strane

i došli do čistine

i opet obale jezera

Dalje nismo išli jer je sve okolo zarašteno. Bio sam sam s malim i nije ni bilo vremena tako da smo se vratili natrag istim putem

E sad,
jel netko bio kod tog bunkera pa da nadopuni priču?

Po mojem je trebalo nakon točke "dokle smo došli" nastaviti jedno 50-tak metara dalje uz jezero i tamo bi trebao biti taj bunker...

*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
Odg: Bunker na Črnomercu
« Odgovori #1 u: 30 Kolovoz , 2015, 07:19 »
O bunkeru ne znam nista, ali ja sam stvarno odusevljen!  :bravo:

DF i u odlasku u trgovinu uspije pronaci outdoor avanturu. :thumbs:

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
  • Spol: Muški
« Odgovori #2 u: 30 Kolovoz , 2015, 12:23 »
Bio sam davno tamo, prije jedno 7-8 godina, sada sam siguran da ga vise nebi pogodio naci .. evo vam jedan video kaj je ekipa frisko snimila, stariji decki valjda isto zaludjenji WW2 objektima i napustenim lokacijama u HR ... video traje pol sata, ali sve je vjerno prikazano  :thumbs: :thumbs:

REGELBAU BUNKER na Crnomercu  :streber:

*

Offline DF_zgb

• 146
  • 5
« Odgovori #3 u: 31 Kolovoz , 2015, 01:57 »
DF i u odlasku u trgovinu uspije pronaci outdoor avanturu. :thumbs:

Ma ima toliko zanimljivih lokacija u ovoj našoj lijepoj Hrvatskoj da pokušavamo, čim se ukaže prilika, što više toga vidjeti, obići, posjetiti.

*

Offline DF_zgb

• 146
  • 5
« Odgovori #4 u: 31 Kolovoz , 2015, 01:59 »
Hvala Gorštak,
budem pogledao filmić pa opet navratio kad budem u kvartu.

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #5 u: 31 Kolovoz , 2015, 18:36 »
Pogledaj bas su si dali truda sa istrazivanjem .. imas i video iz Markusevackih tunela

Via Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #6 u: 11 Rujan , 2015, 23:18 »
DF jesi pogledao

*

Offline DF_zgb

• 146
  • 5
« Odgovori #7 u: 12 Rujan , 2015, 02:45 »
Jes, jes, izgleda da treba sa sjevera prići bunkeru ... budem jednom kad me put nanese u taj kvart.

Sada radim na "Gradinama Kaštela i okolice" pa nemam vremena, ima ih oko 80-tak pa dok ih sve pronađem i ucrtam ima dosta posla :)

*

Offline paradox

• **
  • 19
  • 0
« Odgovori #8 u: 15 Rujan , 2015, 23:00 »
Dajte stavite GPS koordinatu :-)

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #9 u: 16 Rujan , 2015, 00:16 »
Nemam gps ... Al daj vidi na videu koji sam linkao iznad,mislim da su oni stavili

Via Tapatalk