Hlače

• 9 replies
  • 2027 views
*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
Hlače
« u: 17 Kolovoz , 2015, 23:36 »
Ima li tko iskusta s dugotrjanijim korištenjem hlača s nogavicama s patenetnim zatvračem?

Naime, mene u nekom trenutku nažulja patentni zatvarač iznad koljena (imam dvoje takve različite hlače i s obama me tu nažulja).

Logistički gledano, te hlače su izvrsno rješenje: ne moraš nositi dopunske hlače dugih nogavica, nego samo nogavice koje su lagane i ne zauzimaju gotovo ništa mjesta.

*

Offline zvonjola

• 607
  • 9
  • Spol: Muški
Odg: Hlače
« Odgovori #1 u: 18 Kolovoz , 2015, 10:20 »
Nedavno sam ih baš nabavio,ali nemam još iskustva sa njima.Praktične jesu sigurno!

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #2 u: 20 Kolovoz , 2015, 20:06 »
Nosim ih i ja,iskreno nisam primjecivao otisak da me nazuljalo ... dobre su

Via Tapatalk

*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
« Odgovori #3 u: 26 Kolovoz , 2015, 07:32 »
Iskreno, jasno da su radjene kompromisno kratke, da ne struze patentni zatvarac po koljenima, ali nekako mi ni ta duljina nije bas dobro sjela - prekratke su mi.

Imam dvoje takve hlace, jedne od njih, napravljene od Dry materijala, sam u Hervisa kupio za 50 kn. Na jednoj petljici s prednje strane imaju ugraviran runolist, pa su ih vezali sa ženskom odjećom iako su brojevi i etiketa sugerirali da se radi o muskim hlacama :zauho:.

Inace, runolist se koristi kao oznaka planinskih postrojbi. Ovo je najpoznatija oznaka, njemackih planinskih postrojbi iz WWII:

« Zadnja izmjena: 27 Lipanj , 2016, 17:15 od poljičanin »

*

Offline DF_zgb

• 146
  • 5
« Odgovori #4 u: 27 Kolovoz , 2015, 14:22 »
Prije nekoliko godina kupio sam u Camelu  takve hlače i nikad nikakvih problema s cifovima, a nosim ih većinom kao bermude po ljeti.
Ustvari jedini problem je taj što su nakon tih godina nastavci  (ostali) tamniji od gornjeg dijela i to zato kaj nisam svaki put s hlačama prao i nastavke :)

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #5 u: 13 Listopad , 2015, 21:27 »
ja sam upravo kupio u lidlu jedne takve...Crivitove,samo se skraćuju na 3/4,a ne kao ove vaše...tretirane su nekim Bionic Finish Eco water and stain repelentom...sad kako će se pokazati,vidjet ćemo se...89 kunića,jedina mana plava boja,u smeđoj nije bilo broja...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #6 u: 26 Lipanj , 2016, 18:00 »
Evo jucer ubo jos jedne takve hlace u Aldiu... 9.99€,khaki boja,odvojive nogavice...dosta prozracne...

*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
« Odgovori #7 u: 27 Lipanj , 2016, 17:17 »
Stanks, da imamo sličice, nekako bi nam bilo lakše radovati se s tobom tvojim novim igračkama.  :LOL: :pivo:

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #8 u: 27 Lipanj , 2016, 19:46 »
Plave su prije kupljene u Lidlu,Crivit marka,100% polamidna vlakna,vodoodbojne,a i kad su mokre brzo se suse...

Khaki kupljene u Aldiu,Watsons marka,100% pamuk,dosta prozracnije i tanje od ovih Crivit...  Kad se. Skinu nogavice,zeru su i krace...
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #9 u: 16 Listopad , 2016, 15:22 »
Posjeduje li netko ove hlače? Moram kupit nešto si dobra cjena i izgledaju ok. A ima i tablica s veličinama :)

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir