Sok od bazge

• 4 replies
  • 785 views
*

Offline Preppy

• *
  • 3875
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
Sok od bazge
« u: 29 Svibanj , 2015, 09:24 »
Jeli ste napravili kaj soka od bazge? Ja jučer poharao moje područje, pobrali smo oko 250 cvijetova. Danas cura ide brat oko svoje rodne kuće, ima tamo još par pozicija. Malo smo zakasnili, kiša nam nije dala da beremo.
Rezime: jedan zagrižen krpelj kod cure, jedan kod mene koji je tražil poziciju da se zagrizne (crveni), i jedan kod psa.

Zanimaju me vaši recepti, kako radite sok?

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Sok od bazge
« Odgovori #1 u: 29 Svibanj , 2015, 12:21 »
Mi necemo vise raditi sok od bazge previse zajebancije i uvrtnu nam sada rastu.. Sada radimo od ove dvije trave dole .
 Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Znači 2 šake od svake biljek(od oka al nemojte štediti)
1 kg secera 2l vode 1do2 limuna(najbolje je staviti da se zajedno umaču u vodi)
Jos stavimo limunske kiseline ali to malo i od oka..
Ovo je recept za experimentiranje svaki put malo mjenjamo recept i svaki put je bolja..

A ovo je recept za bazgu kojeg mi koristimo
40 cvjetova 3l vode Močiti 24h ocjediti i dodati 3kg secera 4 limuna 5dkg citrona ocjedit nakon 24h cukar mjesat dok se ne otopi pa dodat limun i limunsku kiselinu..
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #2 u: 06 Lipanj , 2015, 10:34 »
volio bi ovo probat Sverko,jel fini sok ??

Ni mi nismo ove godine radili ima jos od prosle,a i zasitili smo se .. kad ga uzastopno pijes ajmo rec zgadi ti se  :D

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #3 u: 06 Lipanj , 2015, 13:26 »
Prva liga je.. Probaj ne umres ak naprabis par litara.. Mislim da je fora kod tog soka da ga mpres delat i proljece i ljeto.

Poslano sa mog C1505 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline zlipa_tuljak

• **
  • 38
  • 2
« Odgovori #4 u: 06 Lipanj , 2015, 20:00 »
cca 50 boca :)
who dares wins