Šatori

• 41 replies
  • 5089 views
*

Offline outdoorFil

• *
  • 3
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: Šatori
« Odgovori #40 u: 31 Siječanj , 2018, 14:50 »
Hvala Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi i Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

mislim da ću naručiti onda Chinook 2..uglavnom sam saznao sve što me zanimalo!  :thumbs:
pozdrav, do tipkanja! ;)

*

Offline Antun

• 363
  • 5
  • Spol: Muški
Odg: Šatori
« Odgovori #41 u: 31 Siječanj , 2018, 16:45 »
Samo radim stvari koje su korisne i koje me ne zamaraju. Da bi u nečem uživao to me ne smije zamarati. Tako radim več 40 godina u prirodi...U izviđače nisam želio jer oni također rade besmislene stvari. Kamp se mora držati urednim i to stoji. Isto tako se mora označiti mjesto izvan kampa gdje se vrši nužda i to je jedina dobra stvar što sam čuo od izviđača
Besmisleno je uređivati kamp do zadnjeg dana jer ionako ideš doma. 93.godine sam bio u izviđačkoj jedinici nekih mjesec dana... i u tim ratnim danima sam naučio da ne treba pretjerivati s nekim stvarima...jer previše opreme te samo koči i nemreš ganjati neprijatelja..to mi je ostalo...nemrem si pomoči...nažalost za mene rat još traje...
« Zadnja izmjena: 31 Siječanj , 2018, 16:57 od šumarak »
Moj mi je psihijatar rekao da vi ne postojite. Imam dobre ideje, al mi ne dozvoljava da ih ostvarim.