Šatori

• 41 replies
  • 5081 views
*

Offline zvonjola

• 618
  • 9
  • Spol: Muški
Odg: Šatori
« Odgovori #20 u: 02 Rujan , 2016, 15:54 »
Ovo je moja sljedeća kupnja!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline zvonjola

• 618
  • 9
« Odgovori #21 u: 02 Rujan , 2016, 15:59 »
Odličan je,ali ide vjerovatno u zamjenu za neke druge stvari!Ovaj je oko 350 kn! :D

*

Offline zvonjola

• 618
  • 9
« Odgovori #22 u: 02 Rujan , 2016, 16:07 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Odličan je,ali ide vjerovatno u zamjenu za neke druge stvari!Ovaj je oko 350 kn! :D

Meni je taj MTB bas super po izgledu. Meni je moj šator malo velik za nošenje, pa bi mozda ovakav kao MTB bio odličan za overnight ili dva.
Za jednu osobu je odličan i po prostoru i po težini

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk

*

Online Preppy

• *
  • 3967
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #23 u: 02 Rujan , 2016, 16:13 »
Boja je malo cudna, ali svida mi se tezina, isto oko 1800g. Ocito je SilNylon, s obzirom na taj materijal ventilacija vanjskog sloja ti bude jako vazna inace bus imal spilju kapaljku.

*

Offline zvonjola

• 618
  • 9
« Odgovori #24 u: 02 Rujan , 2016, 16:17 »
Boja je malo cudna, ali svida mi se tezina, isto oko 1800g. Ocito je SilNylon, s obzirom na taj materijal ventilacija vanjskog sloja ti bude jako vazna inace bus imal spilju kapaljku.
Boja me sve manje dira, jer gledam više sa planinarskog/kamping gledišta nego vojnog/taktičkog

*

Online Preppy

• *
  • 3967
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #25 u: 02 Rujan , 2016, 16:20 »
Boja je stvar ukusa i nije vrijedna rasprave :) kad ga nabaviš baci koji test na forum

Via TapaTalk

*

Online Preppy

• *
  • 3967
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #26 u: 04 Rujan , 2016, 13:28 »
Postavio sam Lightent 2 i malo poslikao. Veličina mi je sada taman. Trebao sam odmah uzet dvojku.

Via TapaTalk

*

Offline zvonjola

• 618
  • 9
« Odgovori #27 u: 04 Rujan , 2016, 16:04 »

Puno bolje!Šta Lana kaže?

« Zadnja izmjena: 04 Rujan , 2016, 19:32 od zvonjola »

*

Online Preppy

• *
  • 3967
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #28 u: 04 Rujan , 2016, 18:42 »
Lana presretna :D

Via TapaTalk

*

Offline Gorštak

• 3283
  • 10
« Odgovori #29 u: 04 Rujan , 2016, 19:56 »
Lana presretna :D

Via TapaTalk

Gorky nije :?:

*

Online Preppy

• *
  • 3967
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #30 u: 21 Rujan , 2016, 12:42 »
Za kampiranje autom nije opce vazna velicina nit tezina. Daj mi reci, kakvu to podlogu imas na slici, to isto ona iz Decathlona za oko 100kn?

*

Offline Bushcraft Wolf

• 888
  • 10
« Odgovori #31 u: 25 Rujan , 2016, 21:48 »
Dobra ideja... ja sam slično imao za svoj jeftilen iz Jyska...samo je bila riječ o najlonu za ribnjake...jaka stvar,doduše teška,puno teža od tih cerada...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline outdoorFil

• *
  • 3
  • 0
« Odgovori #32 u: 30 Siječanj , 2018, 20:24 »
Pozdrav,

ja sam novi u svijetu outdoora, campinga, bushcrafta etc..
Mislim da sam u jednom od vaših videa na youTubeu (Lakeman i Prepper) vidio da je jedan od vas koristio šator Gelert Chinook 2..

Budući da još kupujem opremu i istražujem što bi bilo idealno za neku razumnu cijenu (studentski život) volio bih čuti mišljenje o tom šatoru.
Kvaliteta, kako drži na kiši, dovoljno mjesta za 2 osobe... Uglavnom, planiram za početak ići na kampove, uzimati većinu toga sa sobom, auto blizu lokacije..uživanje prije svega :D

*

Online Preppy

• *
  • 3967
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #33 u: 30 Siječanj , 2018, 21:18 »
Pozdrav i dobrodošao!
Ak misliš s auta vadit opremu mislim da nemaš nikakve velike zahtjeve.
Znači težina i volumen pakiranja nije nikakav kriterij, a kak se tiče kiše svi drže donekle vodu. Ak hoćeš na sigurni zmješaj prozirni silikon sa sintetičkim razrijeđivačem i sa kistom namažeš šavove iznutra i miran si

*

Offline outdoorFil

• *
  • 3
  • 0
« Odgovori #34 u: 30 Siječanj , 2018, 21:43 »
Hvala na brzom odgovoru!

Za sad planiram tak..zato i nebi kupovao neki skuplji šator, a opet, da ne kupim nekaj tek tolko zato jer je jeftino. Sports direct ima stvarno dobre cijene, pa sam zbog toga i skeptičan :D
Uglavnom, hvala! ;)

*

Online Preppy

• *
  • 3967
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #35 u: 30 Siječanj , 2018, 22:19 »
Kolko sam ja vidio ti gelert šatori nisu uopće loši ali @Lakeman sigurno može više o tome reći.

*

Offline Antun

• 363
  • 5
« Odgovori #36 u: 31 Siječanj , 2018, 11:36 »
Nikako da shvatim ove stvari sa pripremom drva. Vjerojatno sam priglup, pa ne shvčam zašto se drva moraju piliti i cijepati.
Po meni je to čisto gubljenje vremena, energije i nošenje nepotrebnog alata. Razumijem kada pripremu drva za ogrijev u kući.
Kučna peč na drva ima ložište određene  veličina i naravno da ih je potrebno ispiliti i nacjepati. U prirodi ne postoje takva ograničenje, potrebno je samo paziti na vatru i ograditi ognjište. Ja sakupljam zdrave i suhe grane, zatim ih lomim i ubacujem u vatru. Upravo kako je u zadnjem  videu.  Cjepam samo sitnije komadiće za potpalu i to najčešće s mačetom i batoningom. Al dobro to sam samo ja...stari, prekaljeni i lijeni bushcrafter
« Zadnja izmjena: 31 Siječanj , 2018, 11:50 od šumarak »
Moj mi je psihijatar rekao da vi ne postojite. Imam dobre ideje, al mi ne dozvoljava da ih ostvarim.

*

Online Preppy

• *
  • 3967
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #37 u: 31 Siječanj , 2018, 12:34 »
Nikako da shvatim ove stvari sa pripremom drva. Vjerojatno sam priglup, pa ne shvčam zašto se drva moraju piliti i cijepati.
Po meni je to čisto gubljenje vremena, energije i nošenje nepotrebnog alata. Razumijem kada pripremu drva za ogrijev u kući.
Kučna peč na drva ima ložište određene  veličina i naravno da ih je potrebno ispiliti i nacjepati. U prirodi ne postoje takva ograničenje, potrebno je samo paziti na vatru i ograditi ognjište. Ja sakupljam zdrave i suhe grane, zatim ih lomim i ubacujem u vatru. Upravo kako je u zadnjem  videu.  Cjepam samo sitnije komadiće za potpalu i to najčešće s mačetom i batoningom. Al dobro to sam samo ja...stari, prekaljeni i lijeni bushcrafter

Vecina ljudi to radi iz gusta valjda. Tak i ja, iako u zadnje vrijem bacam grane kad izgore bacim ostale 2 polovice u vatru.

*

Offline Antun

• 363
  • 5
« Odgovori #38 u: 31 Siječanj , 2018, 13:19 »

Vecina ljudi to radi iz gusta valjda. Tak i ja, iako u zadnje vrijem bacam grane kad izgore bacim ostale 2 polovice u vatru.
Fučkaš gušt kad se naradiš....da oču cjepat i pilit kupil bi si peč na drva a ne centralno na plin.
Moj mi je psihijatar rekao da vi ne postojite. Imam dobre ideje, al mi ne dozvoljava da ih ostvarim.

*

Online Preppy

• *
  • 3967
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #39 u: 31 Siječanj , 2018, 13:23 »

Fučkaš gušt kad se naradiš....da oču cjepat i pilit kupil bi si peč na drva a ne centralno na plin.
A jebiga kad si ljenguzar  :D