Novi ruksak za bushcraft

• 4 replies
  • 933 views
*

Offline zvonjola

• 609
  • 9
  • Spol: Muški
Novi ruksak za bushcraft
« u: 14 Travanj , 2015, 12:58 »
Evo da pokažem sadržaj novog ruksaka za bushcraft!Prednji gornji pretinac(kave,svijetiljke,monokular,brus,gel za dezinfekciju ruku,wc papir,spork,radio),prednji donji pretinac(navlaka za kišu,alkohol,kuhalo na tablete,kuhalo na drva,svijeća,gumene gurtne,torbica sa parakordom,set za vatru),glavni pretinac(hammock,tarp,spužva za sjedenj,šuškavac sa kapuljačom,rukavice,šalica,đezva,GSI litrena boca,shemagh,nož) i zadnji pretinac(flis deka i pila).Po potrebi se još dodaju sjekirica i nešto za prigrist!

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Novi ruksak za bushcraft
« Odgovori #1 u: 14 Travanj , 2015, 14:49 »
Ljepo al mojeisljenje je da previse stvari vuces za sobom.. U mojem slucaju ja si uvjek slazem ruksak po tome kamo idem ak idem samo ispec koju kobasu uzmem si edc kit i noz i sjekiru ili pilu ili oboje hammock za izlezavanje a ako vidim da je oblacno uzmem i ceradu.. I tako uvjek neke kombinacije slazem..

Poslano sa mog C1505 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #2 u: 14 Travanj , 2015, 14:56 »
Kolega voli jačat leđa, kaj fali prirodna teretana  :thumbs: ..

Sviđa mi se ruksak, kaj si rekel kolko dojde ?? Kak na leđima stoji, ima dobro futrane naramenice .. znaći da je udoban skroz

*

Offline zvonjola

• 609
  • 9
« Odgovori #3 u: 14 Travanj , 2015, 15:54 »
Kod nas je 850 kn bez mjehura, ja sam ga platio 450 kn sa mjehurom. Bio je ACU uzorak na -50% direkt od proizvođača

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #4 u: 14 Travanj , 2015, 17:57 »
To u ono vrjeme kad i odd maxpeditiona acu je bio na 30%mislim da je onda .. multicam izasao

Poslano sa mog C1505 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir