Setovi za kuhanje

• 105 replies
  • 13560 views
*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: Setovi za kuhanje
« Odgovori #100 u: 19 Prosinac , 2016, 22:43 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Ima jedan lonac sa ručkom u tom setu koji mi se (bar za moje potrebe čini zgodniji od Billy cana) , prije svega zbog nižeg oblika i te ručke.  Je li dobro brijem ?

Bok Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi  , ja ti imam sve modele Zebre (ili barem vecinu).
 Evo ti fotka tog kamping seta:
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Dobijes i torbicu:

Ja uz taj set imam i lončić u pozadini, i šalice za piti.

To koristim kad idem kampirati sa zenom.

A kada idem sa bushcraft ekipom na overnight ili dayhike, onda nosim Billy 12.

Za Bilija sam napravio i hobo-stove :  Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

pozz
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline Chagalj

• **
  • 22
  • 0
« Odgovori #101 u: 20 Prosinac , 2016, 10:27 »
Fala za slike, nigdje na netu se ne vide ovak pošteno  ;)

Manja rajnglica iz seta mi se čini super za kombinacije s kuhalom, a kotlić za korištenje u Billy-stilu , na vatri .... to mi je polazna misao. Nositi jedno ili drugo ovisno o tipu izleta.

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #102 u: 20 Prosinac , 2016, 18:59 »
Nije loš plan. Ja taj kamp set nosim samo kad idem autom pa ne razmisljam koji ponijeti a koji ne.  :streber:

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #103 u: 29 Siječanj , 2017, 20:35 »
Stavit cu ovdje sve linkove koje sam pogreskom bio stavio u drugu temu

JNA: SDO, bestek, mess kit, salica, AGOR pec

Svicarska: vulcano stove, M71 pec

Poljska, foldable stove paket koji dolazi sa 24 satnim SRG obrokom

UN, foldable stove paket koji dolazi sa UN combat ration pack (a i portugalskim 24h)

Jos moram ruski paket za zagrijavanje poslikati ovih dana...

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #104 u: 30 Siječanj , 2017, 15:28 »
Kao što sam već ti napisao na drugoj temi. Molim te stavljaj slike i opise ovdje na forum (zato ga imamo). Nije bas zgodno samo stavljati linkove da idemo na tvoj FB fanpage čitati sadržaj.

Inače, i ja sam subscrajban i super mi je to sto radite, ali forum je forum.
LP i samo naprijed. :)

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #105 u: 02 Veljača , 2017, 21:22 »
Odlično  :thumbs: pratim Vas