Gdje kupiti odjeću HR vojske?

• 23 replies
  • 3372 views
Odg: Gdje kupiti odjeću HR vojske?
« Odgovori #20 u: 25 Ožujak , 2015, 15:27 »
 :btt:

Malo sam pobrisao bezsmisleni offtopic, ako želite čavrljati o alkoholu, možete u Brbljaonici  :zauho:

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
« Odgovori #21 u: 04 Lipanj , 2015, 22:47 »
Citat:
XDM je HS200,samo se pravi u Americi(Springfield Armory)po našoj licenci... samo što su Ameri uveli i kalibar .45ACP...

Ne, XDM i HS 2000 (a i onaj davno zaboravljeni HS 95) proizvode i proizvodili su se isključivo u RH. Za US tržište je ekskluzivni zastupnik Springfield Armory, ali ih ne proizvodi (mislim da ništa više i ne proizvode). Amerikanci to doživljavaju kao i kada se Adidas tenisice proizvode u Kini, nije im važno tko to proizvodi dok god je pod dobrim brendom.

*

Offline Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
« Odgovori #22 u: 05 Lipanj , 2015, 09:29 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Citat:
XDM je HS200,samo se pravi u Americi(Springfield Armory)po našoj licenci... samo što su Ameri uveli i kalibar .45ACP...

Amerikanci to doživljavaju kao i kada se Adidas tenisice proizvode u Kini, nije im važno tko to proizvodi dok god je pod dobrim brendom.

Amerikanci puno pažnje obraćaju "made in USA" proizvodima. Skoro kao da bojkotiraju Kinu. To za HS neznam točno, znam da mi je frend pričao da su imali HSov pištolj u službi kada je bio zamjenik šerifa. Ali on je rekao da je bio Made in USA.

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
« Odgovori #23 u: 05 Lipanj , 2015, 19:17 »
Pričao sam s konstruktorom HS-a i VHS-a na sajmu ASDA u Splitu, bez obzira na sve što piše na oružju proizvodi se sve u RH.