Ruksak Maxpedition Falcon 2

• 5 replies
  • 1273 views
*

Offline emil

• *
  • 4
  • 0
  • Spol: Muški
Ruksak Maxpedition Falcon 2
« u: 10 Ožujak , 2015, 18:05 »
Imam ruksak Maxpedition Falcon 2. Mislim da se do sada izvrsno pokazao za kategoriju 30 litara, i da vrijedi svih para. Svarno nepoderiv i odlično organiziran o čemu svami njihov proizvod vodi jako brigu. Na you tube imate dosta recenzija.
Ima li tko isti i kakva su vam iskustva?

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Ruksak Maxpedition Falcon 2
« Odgovori #1 u: 10 Ožujak , 2015, 18:43 »
Imam ja kopiju al kopija se bas i nesto nije dokazala.. Mislim okej je kopija ali da je kupujem platio bih je najvise 120kn.. Mislim da je falcon odlicna torba al meni preskupa..

Poslano sa mog C1505 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #2 u: 10 Ožujak , 2015, 20:00 »
Makspedition ima ljepe ruksake  ... dobar je za visednevne ture, kad je nakrcan, ali nekako mi prazan djeluje opet dosta glomazno

se da regulirat njegova duzina "debljina" ??

Kolko uopce dodje novi ??

*

Offline Preppy

• *
  • 3888
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #3 u: 10 Ožujak , 2015, 20:19 »
Sviđa mi se. Meni treba drugi daypack. Ali trenutno financijski nije moguće (prioritet mi je bolji kamera ekvipment). Maxpedition je jako kvalitetan i globalno poznat. Ak kupiš ne griješiš sigurno.

*

Offline blinddog

• *
  • 437
  • 14
  • VKV brico
« Odgovori #4 u: 10 Ožujak , 2015, 20:50 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Makspedition ima ljepe ruksake  ... dobar je za visednevne ture, kad je nakrcan, ali nekako mi prazan djeluje opet dosta glomazno

se da regulirat njegova duzina "debljina" ??

Sjekiru je zakačio za kompresione trake. Kad je prazan, zategneš traku da ne bude debel nego fini, tanki ruksak.
CB 328CT001
BE SMART - GET PREPARED

*

Offline likota

• **
  • 62
  • 1
« Odgovori #5 u: 11 Ožujak , 2015, 14:43 »
Nemam Falcon2 ali imam niz drugih proizvoda istog proizvođača: Typhoon2, Operator Tactical Attache, Janus Extension, Jumbo Versipack, Bottle holder 10x4, Barnacle, Micro Pocket Organizer i još neke sitnice (Tac-tie...). Maxpedition proizvodi su dosta kruti ali zato su gotovo neuništivi.