Vreća za spavanje

• 127 replies
  • 9969 views
*

Offline margo

• *
  • 107
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: Vreća za spavanje
« Odgovori #120 u: 04 Ožujak , 2018, 09:39 »
Ovu sam vrecu dobio na poklon i receno mi je da je ide do -30 jel ko zna sto o njoj jel stvarno do -30 ili ne. Kako kazu u narodu "poklonjenom konju se ne gleda u zube", ali ako neko ima iskustva sa ovom markom zanima me cisto informativno.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #121 u: 04 Ožujak , 2018, 09:49 »

To bi bila ta...valjda... Ima u toj boji kao tvoja...

Ima ih na Ebay.de...na amazonu su vecinom stari oglasi...

Ide do -18,navodno...što bih uzeo sa zadrškom jer je na Ebay.de cijena 29.99... Za tu lovu...tesko da ide na posten minus
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #122 u: 04 Ožujak , 2018, 09:53 »
I da,imaju u dvije dimenzije...ove sa 158cm širine...i sa 100cm širine...ove od 100cm su 29.99€...za ove duple s linka gore ne znam,ali karakteristike su iste...
Zalijepio sam ti taj link jer tu ima par slika i nesto pise...i imas par revjua od kujaca,i njihovih oar slija,u toj tvojoj boji...samo sto ljudi pisu treba uzeti sa tadrskom ...onaj na ebay.de se nije baš nešto potrudio...pisu samo dimenzije 229x100cm i da ide do -18...što je vjerovatno extrem,ali opet s tom cijenom...sumnjam...ali kako si rekao poklonjenom konju se ne gleda u zube...
« Zadnja izmjena: 04 Ožujak , 2018, 10:04 od Bushcraft Wolf »

*

Offline margo

• *
  • 107
  • 0
« Odgovori #123 u: 04 Ožujak , 2018, 11:22 »
Znaci da ne riskiran s njon ic na velebit kad ima 2 metra sniga i temp je u debelon minusu.

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #124 u: 04 Ožujak , 2018, 12:54 »
A sad...nađeš neku skvo da te grije u vreći

*

Offline margo

• *
  • 107
  • 0
« Odgovori #125 u: 05 Ožujak , 2018, 17:12 »
a morat cu jer ova sadasnja nije uopce zinteresirana za takvu vrstu izleta a kamoli nocenja

*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
« Odgovori #126 u: 07 Travanj , 2018, 11:50 »
Vreća je tanka,ali su materijali izrade odlični!U kombinaciji sa linerom ili u mom slučaju flis dekom za 30 kn,može služit za proljeće/ljeto i možda početak jeseni.

Malo iskustava, osvrt na malo stariju poruku.

Zvone je prenio svoja iskustva i ja sam tu vreću (Snugpak Jungle bag) koristio u toj kombinaciji: vreća + flis deka (od 40 kn), spavanje u prostoriji do 0 stupnjeva, ispod spužva, deka zamotana tako da sam legao po sredini i onda je dva puta presložio preko sebe, lijevi i desni kraj, zakopčao se u vreću i nisam se probudio pred zoru od hladnoće - znači spavanje ugodno.

Ukupna težina - jedva preko kilograma, deka sama po sebi može služiti za različite namjene, volumenski ova kombinacija zauzima jako malo prostora.

*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
« Odgovori #127 u: 07 Travanj , 2018, 11:55 »
Usput, do odredišta smo došli pick-upom, po kiši i voda je prodrla u prtljažni prostor. Sve torbe su bile mokre, uključujući i moju. Poučen iskustvom iz rata, sve moje stari su u najlon vrećicama, koje puhanjem provjerim prije da nisu šuplje i jedini sam koji je imao suhe stvari, drugima je sve što je bilo po dnu bilo mokro.