Gorštakovi "putopisi"

• 26 replies
  • 1759 views
*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
  • Spol: Muški
Odg: Gorštakovi "putopisi"
« Odgovori #20 u: 28 Ožujak , 2016, 00:56 »
Tesko to postavit sa moba uff  .... al eto nesto uhvaceno mobitelom,po Leusteku gore do Runolista di me cekal rucak konzerva tune posto je bil veliki petak,pol sam nahranil gladne macke ubila me rajcica pre slatka je i ne pase uz tunu,vidno razocaran napustam Runolist ne popivsi ni pivu .. odlucio do Sumarevog po zalihe vode i natrag pored Runolista za vrh do tornja ....

Zena mi ostavila selfi stap tako da pratim modu na najjace hahha ... 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #21 u: 28 Ožujak , 2016, 00:58 »
Skijaska sezona na Sljemenu jos traje ... umjetni snijeg je koma,al ljudi i dalje uzivaju ... i za kraj pogled prema zagorju s vrha ...

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #22 u: 28 Ožujak , 2016, 11:54 »
Ljepo.. Haha kakoto da još nisam vidio ovu temu hahah

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #23 u: 28 Ožujak , 2016, 14:22 »
Ne pratis dobro  :fucka: :D

*

Offline Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #24 u: 28 Ožujak , 2016, 20:02 »
Ova zadnja fotka je fenomenalna. Prema kud ide pogled?

Via Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #25 u: 28 Ožujak , 2016, 21:02 »
Prema tebi,pogled zvan Ubica

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #26 u: 13 Ožujak , 2017, 18:05 »
Jučer nakon dužeg vremena zalutao na Medvednicu, prijateljica i ja nabacili turu od tunela po Leustekovoj do Runolista pa Šumarevog groba, onda na Puntijarku, Hunjku do Horvatovih 500 komada, pa se vratili do vrha Leustekove i njom natrag dole do tunela ... od svega me jedino šokiralo to šta je usred kristalno plavog neba prošaranog sa pokojim oblačkom bijelim uz nalete vijetra zavijorila i koja pahulja snijega .. to se ne vidja svaki dan  :-o :-o

Noge bole, na vrhu Leusteka blato kaljuza u sijeni nema sunca i jos malo snijega ima ... ugl slikano slabo posto mi je mob bil na 15 % a konjina sjetio se kod Adolfovca da mi je kamera ostala u autu  :jao: :jao: ... ugl noge bole Kroko testiran, džabe nosio svu opremu nisam imo vremena uživat (u hamoku daaaa, htel sam se objesit malo)  :gleda: :gleda:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi