Baterijske lampe

• 50 replies
  • 7547 views
*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
  • Spol: Muški
Re: Baterijske lampe
« Odgovori #20 u: 12 Studeni , 2014, 21:20 »
U potpunosti se slazem sa Blinddogom, mislim da je sve na mjestu reko ... U ono vrijeme su Megice bile ko Mercedesi ko ih je imal bil je baja do jaja, jel su svi vecinom one vulgaris cetvrtaste sa 4,5 V baterijom ...

Kina je po ovom pitanju majka ulozeno a dobiveno je iznad svih ocekivanja ... ovu usporedbu bi mogli povezat i sa GransFors Bruks sjekirama i nekim drugim No name
« Zadnja izmjena: 01 Siječanj , 1970, 01:00 od Guest »

*

Offline Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Osnivač
Re: AW: Baterijske lampe
« Odgovori #21 u: 12 Studeni , 2014, 21:26 »
Citat: "Gorštak"
U potpunosti se slazem sa Blinddogom, mislim da je sve na mjestu reko ... U ono vrijeme su Megice bile ko Mercedesi ko ih je imal bil je baja do jaja, jel su svi vecinom one vulgaris cetvrtaste sa 4,5 V baterijom ...

Kina je po ovom pitanju majka ulozeno a dobiveno je iznad svih ocekivanja ... ovu usporedbu bi mogli povezat i sa GransFors Bruks sjekirama i nekim drugim No name

Elektronika da ali sumnjam da ćeš noname sjekiru dobit s tom kvalitetom gf, husquarne ili wetterlings.

Via Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #22 u: 12 Studeni , 2014, 21:27 »
po cem je GF sjekira bolja od neke druge koju je neki stari kovac od 80 godina skoval u Bosni recimo ??

*

Offline Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #23 u: 12 Studeni , 2014, 21:31 »
Švedski čelik je poznat po svijetu isto kao i kovani proizvodi. Mislim da sad nema svrhe o tome raspravljati. Jer za sad nisam nigde videl da netko hvali kvalitetu bosanskih sjekira.
U biti buš cepal s gf pa onda s noname pa buš osjetil razliku :)

Sry za offtopic!

Via Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #24 u: 12 Studeni , 2014, 21:46 »
A da forum nam puca od kolicine clanova, da bi neko hvalil ili kudil bosanski celik .. Celik je celik, zna se kemijski sastav celika i koji postoci prolaze za kvalitetu celika, uostalom bitna je namjena celika,svojstva celika,kemijski sastav celika, mikrostruktura ... nemres mi rec da je svedski celik bolji od naseg, njihovog ili bosanskog ... Svedjani mozda jedino bolje paze na primjenu odredjenog biranog celika za svoju namjenu ... a u nasim krajevima "siromasnijim" biraju jeftinije solucije ... al opet kazem, ko kaze da neki privatni kovac ne radi identicnu kvalitetu sjekira ili bolju od Svedjana ... a uopce ne znas za njega, jer nije razvikan i nije brendiran u svijetu ... nije da pametujem, to je realno razmisljanje  :goodday:

Vratimo se na baterijske lampe, ovo bi si mozda narucio .. posto baterijsku lampu i tako planiram koristit sam na planinarenju itd. pa bolje da su mi ruke slobodne  :D da mogu bjezat ak me lisica il medved napadne  :fucka:

paket ukljucuje

Features:

100% Brand New.

Color: Black

Product Dimensions (L x W x H): 58 x 83 x 45mm

Luminous Flux: Max 5000LM

Battery Supply: 2 x 18650 Battery (NOT include)

Internal wiring applies the high efficient booster circuit, working voltage is wide and can utilize the batteries in the largest extent.

Its output brightness can up to max 5000 lumens

One button switch design, with 4 adjustable modes.

One Button Switch (4 Modes): 1 x CREE XM-L T6 / 2 x CREE XM-L T6 / 3 x CREE XM-L T6 / Flashing

Perfect headlamp fits for outdoor activities, such as camping, traveling, hiking, etc.

With adjustable base for your convenient use.

Package Content:

1 x 3*CREE XM-L T6 LED Rechargeable Headlamp (NOT include battery and charger)

i link na lampu

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #25 u: 12 Studeni , 2014, 21:56 »
Ti zbilja uspoređuješ neku no name kovačnicu sa gf koja prerađiva ručno i kova ručno švedski čelik sa tradicijom dužom od 100g? Hahaha :D

Via Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #26 u: 12 Studeni , 2014, 22:02 »
Ne off topicari  :facepalmxd:  ... i ne kuju rucno, nisam videl da frajer cekic drzi u ruci i kuje celik (kad se vec za detalje hvatas)  :p  :p

*

Offline blinddog

• *
  • 437
  • 14
  • VKV brico
« Odgovori #27 u: 12 Studeni , 2014, 22:26 »
Imam jednu naglavnu lampu koju držim u autu. Ako ste ikada morali mijenjati kotač u mraku znate da je to muka ježova. A još kad ti vijak kotača pobjegne u malo veću travu......
Lampa je iz Plodina, koštala me je prije dvije godine tridesetak kuna. Proizvođač Sencor model:bezimeni. Ima tri moda: slabo-srednje-jako i pali 2-4-8 ledica. Napajanje 3*AAA. Domet, luxi i lumeni, pojma nemam. Uzeo sam je samo zato da ne moram držati lampu u zubima kad dođe do ovakve situacije da ti treba svjeto i obje ruke. Držanje lampe u zubima može uzrokovati polomljeni zub a neki to pročitaju na forumu a neki nauče na vlastitoj koži. Koristio sam ju možda sveukupno dva-tri radna sata kroz ove dvije godine i još ima originalne baterijske uloške unatoč tome što mi auto nije garažiran a lampa stoji u onoj pregradi s prvom pomoći i alatom u autu. Jest da to više govori o baterijama nego o lampi.

A vi sa sjekirama i nadmetanjima čija je bolja. Predlažem jednostavan test: dođite do mene sa svojim sjekirama i svaki nek cijepa 5 metara drva. Stručna komisija će procijeniti koja je sjekira bolja, lakša, više seksi.
CB 328CT001
BE SMART - GET PREPARED

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #28 u: 13 Studeni , 2014, 19:14 »
moja naglavna je identicna, samo iz Lidla isto tako nekih 40 ak kuna kostala, u principu sam zadovoljan sa njom ... jedino ima 9 ledica, slabo svijetlo, jako, i dvije crvene diode za blinkajuce, predpostavljam da je to za bicikliste

I nasao sam jos ovu malu megicu doma, trenutno je kod oca na kljucevima, ide jedna AAA baterija .... u principu nema se vise kaj rec, sve je receno za maglite baterijske lampe  :goodday:

[attachment=0:13ijr99m]megice.jpg[/attachment:13ijr99m]I

*

antun

« Odgovori #29 u: 13 Studeni , 2014, 20:47 »
Ja imam jednu solarnu s dinamom i 3 ledice kupljenu u Lidlu za 20-30kn. Jednu naglavnu s 3 ledice koju sam dobil u firmi. Jednu grdosiju s hrpu ledica i punjene na 220v ( ima bateriju kaj se ušteka drito u 220v).Dobil je u dučanu kaj se bave led lampama i jednu mini meglajticu led s više funkcija (jako,slabo,strobo i SOS) kaj mi ju šogi dal. Dakle slabo sam naoružan lampama.
Možda i postavim slike ak se ikad dočepam računala i uploudam ih..  :-w

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #30 u: 13 Studeni , 2014, 20:58 »
Daj si truda oko uploada  :D

*

antun

« Odgovori #31 u: 13 Studeni , 2014, 21:08 »
Ma nemrem od klinaca na komp doći a prek moba ne ide

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #32 u: 13 Studeni , 2014, 21:17 »
A hoce to, kad fejsbuk groznica vlada  :D  :D  :fucka: fidovku im okrenes i kazes nemaaa struje

*

Offline Okibex

• 1023
  • 11
Re: Odg: Baterijske lampe
« Odgovori #33 u: 13 Studeni , 2014, 21:29 »

Evo i moje lampadine...obje kineskinje sa ebaje.
Veća ide na 2x18650 baterije i sa punim baterijama baca oko 500  i ima zoom pa baci i na 150-200 metara. Pošto mi je to lampa za bicikl, svi navoji su još omotani teflonom uz gumice, za svaki slučaj ako me uhvati jača kiša

Druga je na 1xAAA i svijetli dovoljno za maaalu lampicu, toliko da nađem bravu u mraku i slično
Trust me, I\'m an engineer

*

Offline likota

• **
  • 62
  • 1
« Odgovori #34 u: 15 Studeni , 2014, 09:26 »
Evo da predstavim svoje 3 Olight lampice:

1. Olight S15 Baton polished titanium - 1xAA, za urbani EDC
2. Olight ST25 Baton - 2xAA, generalna outdoor svjetiljka
3. Olight R40 Seeker - 1x26650 punjiva direktno u svjetiljci preko micro-USB, kad mi treba džepno sunce (npr. na jezeru)

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Re: Brbljaonica
« Odgovori #35 u: 03 Travanj , 2015, 11:12 »
Prva liga su mi te olightice nego nemam para za to ja imam ovo
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Osnivač
RE: Baterijske lampe
« Odgovori #36 u: 17 Siječanj , 2017, 10:03 »
Danas mi stigla nova minijaturna lampica na AAA baterije za EDC i za prirodu. Ima veoma jaku ledicu i iznenaden sam kako svijetli.

Takodjer ima klip pa si ju mozes nataknut na siltericu recimo.
« Zadnja izmjena: 17 Siječanj , 2017, 10:26 od Preppy »

*

Offline Migach

• 149
  • 2
Odg: Baterijske lampe
« Odgovori #37 u: 17 Siječanj , 2017, 14:43 »
Odlična je ta mala, a nije ni skupa.
I meni je u planu, baš mi tak malo nekaj treba za EDC.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Baterijske lampe
« Odgovori #38 u: 19 Siječanj , 2017, 20:28 »
Koliko para os kud? Treba mi za posao.

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Preppy