Downhill :D

• 4 replies
  • 1175 views
*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
  • Spol: Muški
Downhill :D
« u: 07 Studeni , 2014, 07:42 »
Neznam dali je vec bilo... To je za mene izrokavanje vec nekoliko godina pa evo i video :D
4 minute spusta na lokalnom brdu meni je to puno bolje jer se manje zivotinje plasi nego s nekim enduro motorom.. a ide se brže i zabavnije + zmršavio sam 10 kg od kad sam kupio nove gume :)

[youtube:ecghryh9]GnQogjPaZPQ[/youtube:ecghryh9]
« Zadnja izmjena: 01 Siječanj , 1970, 01:00 od Guest »
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
Re: Downhill :D
« Odgovori #1 u: 07 Studeni , 2014, 07:47 »
Bijah i ja fini mladic dok sam teral svoju Konu po sumarcina,i skakal ko norec neki s njom  .. onda dosla druga vremena motoriziral se,lagano ugojil tak da mi sad fullface kaciga i rukavice a bajkom stoje za ukras hahahha ... ehh stara dobra vremena kad se s biciklina nisam skidal

« Odgovori #2 u: 07 Studeni , 2014, 18:57 »
Odlično, bolje i to nego da se drogiraš kao sva današnja djeca  :D samo iz sigurnosti bez kacige i body armora se nemoj zezat po šumi, znam par dečki koji su grdo stradali na freeridu. A i prijatelj sam sa Mislavom Mironovičem ako ti išta znači  :D

Koji bicikl imaš ? Čini mi se da ovaj ispred vozi neki hardtail  :-?

*

Offline Okibex

• 1023
  • 11
« Odgovori #3 u: 07 Studeni , 2014, 20:39 »
Citat: "Bog i Batina"
Odlično, bolje i to nego da se drogiraš kao sva današnja djeca  :D samo iz sigurnosti bez kacige i body armora se nemoj zezat po šumi, znam par dečki koji su grdo stradali na freeridu. A i prijatelj sam sa Mislavom Mironovičem ako ti išta znači  :D

Koji bicikl imaš ? Čini mi se da ovaj ispred vozi neki hardtail  :-?

Evo mene za primjer...Yeti 303 (oko 10 000kn otišlo u vjetar) samo s kacigom bez oklopa se sletio niz brdo u šumi. Rezultat: okvir u komadima, slomljena ključna kost, 3 rebra i bedrena kost.
Čuvajte se  :goodday:
Trust me, I\'m an engineer

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Downhill :D
« Odgovori #4 u: 05 Ožujak , 2015, 09:20 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Odlično, bolje i to nego da se drogiraš kao sva današnja djeca  <!-- s:D -->:D<!-- s:D --> samo iz sigurnosti bez kacige i body armora se nemoj zezat po šumi, znam par dečki koji su grdo stradali na freeridu. A i prijatelj sam sa Mislavom Mironovičem ako ti išta znači  <!-- s:D -->:D<!-- s:D -->

Koji bicikl imaš ? Čini mi se da ovaj ispred vozi neki hardtail  <!-- s:-? -->:-?<!-- s:-? -->
Znam ko je on da :D  To sam ja od ispred i bajk je kraftstoff f1 i fulka je ..

Desi se :D Kaciga obavezno :D I prva pomoc u torbi :D Moj frend se je spizdil isto na freeerideu :D Isto kljucna kost.. Nije to bas za mene taj freeride ja sam vise peglaj do vrha i onda guštaj do dna :D
« Zadnja izmjena: 08 Travanj , 2015, 20:56 od ssverko13 »
Gluplji seljak, veći krompir