Hrana općenito

• 27 replies
  • 3561 views
*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
  • Spol: Muški
Odg: Hrana općenito
« Odgovori #20 u: 03 Veljača , 2015, 20:19 »
Nisam bil siguran di da svrstam recepte .. pa pošto je općenito o hrani sam tu stavil

Fazanova prsa sa gljivama

Priprema:

Fazanu odvojite prsa, malo ih protucite pa pecite na tavi/grillu dok ne dobiju zlatnu boju s obje strane.
    Gljive, najbolje bukovače i šampinjone, zažutite na istoj tavi/grillu pa pristavite fazanovim prsima u velikoj tavi s nekoliko kolutova luka/kapule i dobre prepečene slanine.
    Posebno skuhajte blitvu, sve podlijte maslinovim uljem i služite odmah.

Dobar tek želi Vam Gorštak  :D

Nemojte fazana uzimat od bilo kog da nebu potrganih zubiju, meni sused uredno nosi fazana punog sačme  :facepalmxd: :smiley_emoticons_ugly-dance:

*

Offline blinddog

• *
  • 437
  • 14
  • VKV brico
« Odgovori #21 u: 03 Veljača , 2015, 23:49 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Da.... sječam se Sljemenske čajne kobase...obvezno je imala plijesan. Gle, i na tabletama za dezinfekciju vode piše rok trajanja. Recite vi meni kako se klor može pokvariti?
Ako se dobro sjećam iz srednjoškolske kemije, veže se s vlagom i CO2 iz zraka i prelazi u klorovodičnu kiselinu koja je opasnija od klora.
Napominjem, ako se dobro sjećam.
CB 328CT001
BE SMART - GET PREPARED

*

antun

« Odgovori #22 u: 04 Veljača , 2015, 00:03 »
Da al hermetički je zatvorena u foliji.
I jesi li to ikad doživio? Imao sam izosan prah, dakle klor u granulama, otprilike pet godina zatvoren u originalnom pakiranju. Nekoliko puta sam ga koristio klincima za bazen. Nakraju sam ga posipao po cijelom dvorištu jer je pes pišal paje sve smrdilo....al uglavnom nine se pretvoril u niš drugo.
« Zadnja izmjena: 04 Veljača , 2015, 00:08 od antun »

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
« Odgovori #23 u: 01 Listopad , 2016, 01:24 »
Ja obožavam meso, u različitm oblicima i stanjima. Ima ljudi koji ga ne jedu i ako njima tako odgovara i meni je OK.

Međutim, ne mogu ne postaviti pitanje, jesam li ja lud ili s ovim svijetom nešto ne štima?

Inače, jedna moja draga prijateljica, liječnica, jednom prilikom mi je rekla: vegan - to nije način prehrane, to je dijagnoza.

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #24 u: 01 Listopad , 2016, 08:47 »
Ajme, kakva bi se rasprava oko ovoga "dijagnoza" mogla povesti... Nisam već dugo čuo prikladniji opis stanja primjenjivog i šire.

A ovi francuzi... Svašta će poremećen um napraviti da dođe na televiziju.
...omnia mea mecum porto...
Bolje visit u šumi, nego na mobitelu...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
« Odgovori #25 u: 01 Listopad , 2016, 10:05 »
Ma slobodno nek se oni žiguju...ko ih jebe... Onako ja bih iz kontraprotesta njima zapalio gril blizu njih i uživao... Ne kužim ja te budale....ak neces jesti životinjske proizvode nemoj,jedi travu,ali moj izbor ostavi meni,ne glumi budalu...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
« Odgovori #26 u: 01 Listopad , 2016, 10:08 »
Stanky genijalno, naložiti gril na kojem će oni ugrijati žig, a ti ispeći meso i u miru gledati budale!

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
« Odgovori #27 u: 01 Listopad , 2016, 10:20 »
E vidis nisam se ni sjetio da bi valjalo ponuditi im da ugriju žig na grilu...hehehe... Idioti na svakom ćošku...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...