TEXAR ruksaci

• 7 replies
  • 1710 views
*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
  • Spol: Muški
TEXAR ruksaci
« u: 29 Kolovoz , 2014, 15:27 »
Jel netko cul za njih, kakvi su ?? Pozitivne i negativne kritike dobro dosle ... bilo kaj da pomognemo CroPrepperu oko odabira  :D  kaze da sumnja u kvalitetu

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

« Zadnja izmjena: 01 Siječanj , 1970, 01:00 od Guest »

*

Offline Vikingr

• 766
  • 2
Re: TEXAR ruksaci
« Odgovori #1 u: 29 Kolovoz , 2014, 18:01 »
American shop ih masovno reklamira. Vidio sam jedan takav prije 6 mjeseci i nije mi se bas svidio njegov polozaj na ledjima. Ruksak ide 'daleko' od ledja, kratak je i nije bas sirok. Uopce mi se ne svidjaju dimenzije...
Wake early if you want another man\'s life or land.
No lamb for the lazy wolf.
No battle\'s won in bed.

- The Havamal

*

Offline Alpinista

• 140
  • 3
« Odgovori #2 u: 03 Rujan , 2014, 08:41 »
Na slikama mi šavovi baš ne izgledaju stabilno. Nisam niti nikad čuo za Texar tako da ubiti nemogu dat ništra produktivnog k ovoj temi  :D

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #3 u: 03 Rujan , 2014, 23:25 »
Otici cu ih vidjet, a kaj drugo preostaje

*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
« Odgovori #4 u: 20 Listopad , 2014, 22:35 »
Načelno, predivni ruksaci, puni pretinaca svih vrsta i oblika.

Ali.

To "ali" nikad nije dobro. Pogledajte šestu sliku odozgo, zeleni ruksak. Naramenice su jako široke, očito je kopirano nešto što se nosi preko pancira. To je jako nezgodno, makar meni, dok hodam imam osjećaj nestabilnosti, teret se stalno prebacuuje s jedne na drugu stranu.

Prvi ruksak je znatno bolji što se tiče toga, naramenice kreću gotovo iz jedne točke.
Ali nema pojas.

Kod oba je dobro što imaju nekakvu ventilaciju leđa, netipično za patrol-tip ruksaka.

Čini mi se da na zelenom nisu Molle trake nego čičak, a čičak je svakako loše riješenje.

Na zelenom mi se sviđa što ima preklopni poklopac, koji ide preko patentnih zatvarača, ali mi nekako, generalno, nije baš...

Na smeđem imam zamjerku što ima samo jedan veliki pretinac. I on bi mi bio prvi izbor između ova dva, u prvom reu zbog naramenica. Da zeleni ima naramenice uže, bilo bi suprotno.

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #5 u: 26 Listopad , 2014, 00:46 »
Nisu imali ovaj zeleni kada sam bio, tak da nisam mogo vidjet kakav je iz prve ruke, niti kako lezi na ledjima ... bilo je to pred mjesec dana, rekli su da ce nabavit mogo bi opet otic kad budem u prolazu

« Odgovori #6 u: 29 Listopad , 2014, 23:07 »
Dobili su ih

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #7 u: 02 Studeni , 2014, 16:53 »
Primjetil sam da mi se ne svidja opcija mrezice na ledjima ... uvijek se neko smece zavlaci u ruksak, i moze doc do kidanja ako se zapne u sikari ... kolko je dobro radi cirkulacije zraka, tolko me iritiraju ...