Planinarski klubovi

• 2 replies
  • 399 views
*

Offline bartul_9

• **
  • 31
  • 1
  • Spol: Muški
Planinarski klubovi
« u: 18 Rujan , 2018, 15:09 »
Razmisljao sam se kad dodem kuci upisati u neki planinarski klub. Vidip sam da imaju zanimljive tecajeve, a mene zanimaju bas ovi slobodno penjanje na stjeni i slicno, mada bi volio s vremenom proc i kroz ostale tecajeve da se naucim planinarit i pravilno koristit opremu. Vidio sam i da neki klubovi nude popuste u planinarskim domovima Hrvatske i susjednih zemalja za sitnu clanarinu od 100 kn godisnje. Razmisljao sam otic do planinarskog kluba Mosor jer mi izgleda najvevi i najstariji u nasem kraju. Vidio sam o da organiziraju izlete i druzenja tako da bi svakako bilo lijepo i tamo otic ponekad.

Jel imao neko iskustva sa tim, jel ste clanovi nekog kluba? Jel se isplati otic na ove tecajeve? Hvala na odgovoru.
Ride till i die.

*

Offline Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Osnivač
Odg: Planinarski klubovi
« Odgovori #1 u: 18 Rujan , 2018, 15:29 »
Ja sam ti u planinarskom društvu i bio u odboru ali sam odustao od toga jer mi takav način uživanja u prirodi ne odgovara. Ali..
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi je nedavno položio za planinara pa ti on sigurno može više o tome ispričati.

*

Offline bartul_9

• **
  • 31
  • 1
Odg: Planinarski klubovi
« Odgovori #2 u: 18 Rujan , 2018, 16:36 »
Odlicno, predivan odgovor. Budem kasnije malo pogledao video, a ako bude kakvih pitanja posaljem pm.
Ride till i die.