Vaganski vrh - bicklom

• 3 replies
  • 166 views
*

Offline Nik

• *
  • 8
  • 0
  • Spol: Muški
Vaganski vrh - bicklom
« u: 17 Rujan , 2018, 10:39 »
Iako nije bas uobicajeno vidjeti bicikliste na Vaganskom vrhu, a jos manje na Svetom brdu, s ekipom svake godine potegnem gore pa spustimo se sa jednog od ta dva vrha biciklima.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Ovaj put pao je izbor na sjevernu rutu, iz Medaka. Za razliku od one s mora, ima manje za popesti se jer se starta sa 650mnv, cijeli uspon do grebena je u debeloj hladovini i nema toliko zestokog kamenjara koji svima na koncu prisjedne.

Mana je sto se bajk gore nosi a ne vozi, sto ce reci bajk na pleca deri uzbrdo.
No dobro, svaka budala ima svoje veselje  :D

Eto, ove godine drugi put na Vaganskom (bio pjehe prije mjesec i pol).
Savrsen dan, prekrasna planina i odlicna ekipa , rezultirali su vrhunskom all mountain voznjom.

Nakon ture otisli smo u Sinac pokraj izvora Gacke u pizzeriju Ruspante, i mogu
Vam reci da rade jako fine i neuobicajene pizze. Isplati navratiti ako ste u blizini i zelite pojesti dobru pizzu.

Slika govori vise od tisucu rijeci:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

« Zadnja izmjena: 17 Rujan , 2018, 10:40 od Nik »

*

Offline Preppy

• *
  • 3888
  • 19
  • Osnivač
Odg: Vaganski vrh - bicklom
« Odgovori #1 u: 17 Rujan , 2018, 11:25 »
Zanimljivo  :D I ja sam prije volio bajkat dok me vratna nije primila. A je vam volja nosit bajk na vrh svaka čast haha  :bravo:

*

Offline poljičanin

• *
  • 1733
  • 15
« Odgovori #2 u: 17 Rujan , 2018, 21:42 »
Svaka čast za volju i avaturu...

Moj duboki naklon...

Kojim putom se spuštate?

*

Offline Nik

• *
  • 8
  • 0
« Odgovori #3 u: 18 Rujan , 2018, 11:52 »
U ovom slucaju istim putom i gore i dolje.

Spust je tehnicki (a i kondicijski) izuzetno zahtjevan, pa je teze i opasnije spustiti se bajkom dolje nego popesti gore.