Karta repetitora

• 16 replies
  • 609 views
*

Offline 9alpha

• 104
  • 6
  • Spol: Muški
Karta repetitora
« u: 21 Travanj , 2018, 00:11 »
Pozdrav znam da nas sve zanimaju frekvencije i pozicije repetitora pa sam odlučio napraviti kartu repetitora koju možete pogledati na linku Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Karta je u izradi tako da ispravljajte  i dodavajte.Karta je sada trenutno u beta verziji a kada se završi možda i u verziji aplikacije za android
« Zadnja izmjena: 21 Travanj , 2018, 06:57 od 9alpha »

*

Offline Marin

• 160
  • 0
Odg: Karta repetitora
« Odgovori #1 u: 21 Travanj , 2018, 17:31 »
Dobra karta. Inace sramota sto Zadar nema repetitor.

*

Offline 9alpha

• 104
  • 6
« Odgovori #2 u: 21 Travanj , 2018, 20:28 »
Hvala na komentaru da baš je žalosno što nema ni jedan

*

Offline Gorštak

• 3278
  • 10
« Odgovori #3 u: 21 Travanj , 2018, 21:36 »
Svaka cast za kartu ..

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 3856
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #4 u: 21 Travanj , 2018, 23:24 »
Svaka čast na trudu. Imaš aplikaciju balkan ham na google playstore za Android s kartom i popisom repetirora u zemljama bivše Juge.

Via Tapatalk

*

Offline 9alpha

• 104
  • 6
« Odgovori #5 u: 22 Travanj , 2018, 12:40 »
Da znam da ima ta aplikacija ali nije baš toliko točna zato sam odlučio napraviti svoju

*

Offline Antun

• 316
  • 4
« Odgovori #6 u: 22 Travanj , 2018, 13:09 »
Nema baš greške što se tiče frekvencija i subtonova...
Moj mi je psihijatar rekao da vi ne postojite. Imam dobre ideje, al mi ne dozvoljava da ih ostvarim.

*

Offline 9alpha

• 104
  • 6
« Odgovori #7 u: 22 Travanj , 2018, 13:48 »
Nema baš puno grešaka app je sasvim uredu ali neki repetitori nisu ni ucrtani ili su stavljeni da ne rade tako npr. 1a je stavljen da ne radi i da nema subton a ima od 173.8

*

Offline Antun

• 316
  • 4
« Odgovori #8 u: 22 Travanj , 2018, 14:58 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

ima i ova karta repetitora--- i ova...

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

i  tvoja... e sad koja je najtočnija od tih?
Moj mi je psihijatar rekao da vi ne postojite. Imam dobre ideje, al mi ne dozvoljava da ih ostvarim.

*

Offline Marin

• 160
  • 0
« Odgovori #9 u: 22 Travanj , 2018, 15:13 »
Sto su ove "munje" ucrtane na karti pod nazivom "gateway net"?

*

Offline 9alpha

• 104
  • 6
« Odgovori #10 u: 22 Travanj , 2018, 16:22 »
To su ti gatewayi koji emitiraju na internet serveru kao frn client i echolink a i na radijskoj frekvenciji

*

Offline Marin

• 160
  • 0
« Odgovori #11 u: 06 Svibanj , 2018, 20:11 »
To su ti gatewayi koji emitiraju na internet serveru kao frn client i echolink a i na radijskoj frekvenciji
Mozes mi malo pojasniti cemu to sluzi?

*

Offline 9alpha

• 104
  • 6
« Odgovori #12 u: 07 Svibanj , 2018, 23:00 »
Služe zato kako bi se u slučaju neke nepogode ili neke vježbe mogli ostali gradovi spojiti na neki repetitor koji je udaljen puno daleko te tako prenijeti informacije

*

Offline Marin

• 160
  • 0
« Odgovori #13 u: 08 Svibanj , 2018, 00:28 »
Služe zato kako bi se u slučaju neke nepogode ili neke vježbe mogli ostali gradovi spojiti na neki repetitor koji je udaljen puno daleko te tako prenijeti informacije
Aha, a na karti su prilozene i frekvencije od te "munje". Upisem frekvenciju i kod i spojim se? I tko to smije koristiti, jesu li to radio klubovi ili neke sluzbe?

*

Offline Antun

• 316
  • 4
« Odgovori #14 u: 08 Svibanj , 2018, 07:54 »
Ako je spojeno na server može se komunicirati preko interneta ili...?

*

Offline Preppy

• *
  • 3856
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #15 u: 08 Svibanj , 2018, 10:32 »
Super karta! Odkud ti podaci za RV46 STRAHINJČICA ?

*

Offline 9alpha

• 104
  • 6
« Odgovori #16 u: 09 Svibanj , 2018, 07:18 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi to koriste rmzo-radiomreža za opasnost i srvks - sustav radio veze u kriznim situacijama a sad ne znam dali mogu koristiti radioamateri koji nisu članovi rmzo ili srvks-a
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi da znači ti pričaš naprimjer preko frn client i ovi na stanicama te čuju
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi hvala Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi