KROKO - općenito

• 3 replies
  • 467 views
*

Offline Preppy

• *
  • 3968
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
KROKO - općenito
« u: 10 Travanj , 2018, 12:56 »
Baš navratio na webstranicu KROKO i vidim da uskoro dolazi webshop  :thumbs: E... baš me zanimaju cijene  :glavauzid:
Gledam nihove proizvode pod "backpack" ( Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ) i vidim da su promjenili liniju? Nestao M110 itd... Ima tko kakvih informacija o tome?

*

Offline Preppy

• *
  • 3968
  • 19
  • Osnivač
Odg: KROKO - općenito
« Odgovori #1 u: 10 Travanj , 2018, 14:23 »
A ovisi za kaj ga koristis, meni je za bushcraft praktican, za planinarenje ne. Zanima me jeli budu derali i sa webshopom po istim cijenama kao na HR vojniku.  :zbunjen:

*

Offline Bushcraft Wolf

• 888
  • 10
« Odgovori #2 u: 10 Travanj , 2018, 16:28 »
Naravno da budu... Kad imas ugovor s državom samo nebo je granica...

Cijene su im pretjerane... Jebes mi sve ako nasa vojska ne plaća opremu više nego itko u svijetu...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 888
  • 10
« Odgovori #3 u: 10 Travanj , 2018, 18:26 »
Koliko kosta americki ruksak a koliko nas???

Pogledaj cijenu americkih IC uredaja pa ce ti biti jasno zasto nosi toliko vrijednu opremu...koja je cijena jednog SCAR-a u odnosu na VHS...?

Ja pricam o standarnoj opremi,točnije o mislim na naprtnjace... Americka sigurno ne kosta kao nasa...

Vjerujem da ćemo se složiti da su nase naprtnjače kvalitetne i iskreno sviđaju mi se,ali ne možes me uvjeravati da vrijede tu lovu i da nema kvalitetnijih za manju lovu...

Jednostavno receno,preskupe su...nove,naravno... Ne ove sto mozes naci po oglasnicima...

The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...