KROKO - općenito

• 6 replies
  • 319 views
*

Offline Preppy

• *
  • 3875
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
KROKO - općenito
« u: 10 Travanj , 2018, 12:56 »
Baš navratio na webstranicu KROKO i vidim da uskoro dolazi webshop  :thumbs: E... baš me zanimaju cijene  :glavauzid:
Gledam nihove proizvode pod "backpack" ( Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ) i vidim da su promjenili liniju? Nestao M110 itd... Ima tko kakvih informacija o tome?

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
Odg: KROKO - općenito
« Odgovori #1 u: 10 Travanj , 2018, 14:10 »
I tak je to nepraktičan model bio. Širi nego viši. ....

Moj je M-100 

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline Preppy

• *
  • 3875
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #2 u: 10 Travanj , 2018, 14:23 »
A ovisi za kaj ga koristis, meni je za bushcraft praktican, za planinarenje ne. Zanima me jeli budu derali i sa webshopom po istim cijenama kao na HR vojniku.  :zbunjen:

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #3 u: 10 Travanj , 2018, 16:28 »
Naravno da budu... Kad imas ugovor s državom samo nebo je granica...

Cijene su im pretjerane... Jebes mi sve ako nasa vojska ne plaća opremu više nego itko u svijetu...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #4 u: 10 Travanj , 2018, 18:11 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
N Jebes mi sve ako nasa vojska ne plaća opremu više nego itko u svijetu...

?? Američki vojnik ima na sebi  $17,500 vrijednosti opreme.  tak da ima se jos mjesta ;)

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #5 u: 10 Travanj , 2018, 18:26 »
Koliko kosta americki ruksak a koliko nas???

Pogledaj cijenu americkih IC uredaja pa ce ti biti jasno zasto nosi toliko vrijednu opremu...koja je cijena jednog SCAR-a u odnosu na VHS...?

Ja pricam o standarnoj opremi,točnije o mislim na naprtnjace... Americka sigurno ne kosta kao nasa...

Vjerujem da ćemo se složiti da su nase naprtnjače kvalitetne i iskreno sviđaju mi se,ali ne možes me uvjeravati da vrijede tu lovu i da nema kvalitetnijih za manju lovu...

Jednostavno receno,preskupe su...nove,naravno... Ne ove sto mozes naci po oglasnicima...

The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #6 u: 10 Travanj , 2018, 19:46 »
... ne možes me uvjeravati da vrijede tu lovu i da nema kvalitetnijih za manju lovu......

Da mi je samo znati gdje si to vidio da ja tvrdim?
Odgovorio sam ti da nije istina da nas vojnik ''plaća opremu više nego itko u svijetu...'' što si ti napisao. Nisam nigdje spominjao to sto kazes da jesam.
Nemoj mi stavljati riječi u usta ako želiš dijalog. AKo ne želiš čitati što piše, pa se želiš samo raspravljat, izvoli bez mene.