SnugPak Sleeper Zero vreća za spavanje

• 2 replies
  • 395 views
*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
  • Spol: Muški
SnugPak Sleeper Zero vreća za spavanje
« u: 01 Veljača , 2018, 22:19 »
Stigla i meni vreća ima već dva mjeseca, hvala mom prijatelju Preppyu na narudžbi  :pivo: ... sprobavana je po hladnome vremenu, ali nije još u šumi negdje .. nadam se da bude uskoro  :D sve u svemu, sviđa mi se možda zato jel je Camo neznam, na prvu me mučilo šta je malo uža u gornjem dijelu prsa/ramena, pa djeluje klaustrofobično naspram stare vojne vreće koja je puno komotnija kaj se tiče prostora ... topla je jako, meni osobno i pre vruće u njoj spavat, pa ju otvaram i izbacujem noge van ... muči me samo to šta je LH (na lijevoj strani zip) pa se malo pomučiš da ju otvoriš iz nutra hahah .. sve u svemu zadovoljan sam jako, s obzirom da je nova vreća i da je plačena 350 kn  :bravo: mislim da uloženo dobiveno i više nego zadovoljava

Boja: DPM camo
Oblik: Mumija
Temp.komfor: -5
Temp.najniža: -10
Težina: 1600 g
Pakirana dimenzija: 29 cm x 25 cm
Širina u prsima: 80 cm
Širina u nogama/stopalima: 38 cm
Vanjski materijal: AquaLight
Unutrašnji materijal: IsoFibre

(klik na slikicu za veču sliku)

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

« Zadnja izmjena: 01 Veljača , 2018, 22:23 od Gorštak »

*

Offline Antun

• 328
  • 4
Odg: SnugPak Sleeper Zero vreća za spavanje
« Odgovori #1 u: 04 Veljača , 2018, 20:55 »
Kaj si to stavil u vreču? :D

meni te mummy vreče ne odgovaraju. Moram laprdati nogama prije spavanja i u snu, pa mi to smeta...
Moj mi je psihijatar rekao da vi ne postojite. Imam dobre ideje, al mi ne dozvoljava da ih ostvarim.

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
Odg: SnugPak Sleeper Zero vreća za spavanje
« Odgovori #2 u: 04 Veljača , 2018, 20:58 »
Ne spavas stalno u njoj, pa tih par noci zduras nekak, i ja inace isto volim noge micat  :jao: