Snugpak travelite sleeping mat "self inflating"

• 2 replies
  • 295 views
*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
  • Spol: Muški
Snugpak travelite sleeping mat "self inflating"
« u: 29 Listopad , 2017, 21:08 »
Evo da se pohvalim sa novim komadom opreme, od frenda i njegove supruge za rodjendan dobih totalno neocekivan poklon, skoro me slagiralo kada sam otvorio paket  :-o :D :thumbs: .. ocito je doslo vrijeme da svoj stari glomazni teski i slabo izolirajuci karimat zamjenim sa necim novim, puno ucinkovitijim ... jos jednom hvala Frende, divan poklon  :pivo: :grdiples: :ples:

ukratko radi se o Snugpakovom karimatu model travelite sleeping mat, samonapuhujuci

Dimenzije karimata spremnog za uporabu su 183 x 51 x 2,5 (cm)
Dok su dimenzije zapakiranog 25 x 15 cm spakiranog u torbicu/ vrecu koja dolazi uz njega
Zapakiran tezi svega 660 grama, stvarno je lagan  :thumbs:

Najbitnije od svega deklariran je kao cetverosezonski, vidjet cemo cekamo test na terenu  :grdiples:

Svidja mi se donja strana koja sprecava klizanje po drugoj povrsini (satoru npr) lijepo prijanja na podlogu na koju se stavi i kolko se got okreces po njemu ne mrda nikamo .. malo sam lezao na njemu na hladnome i na plocicama moram priznat da u tih pola sata nisam osjetio prodor hladnoce sa hladnih plocica ne grijane prostorije, i meni najfascinantnije na moju tezinu 110+ kg i njegoce debljine od 2,5 cm kada se lezi normalno na boku ledjima ili trbuhu uopce tijelo ne dotice pod kroz karimat, jedino kada osjetis da dodje do dna je kada ne dizes il inalaktis pa upres u njega ... sto me fasciniralo

Ugl veliki plus za sad, svidja mi se totalno  :bravo: :bravo:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Snugpak travelite sleeping mat "self inflating"
« Odgovori #1 u: 06 Studeni , 2017, 23:55 »
Ma moga bin i ja si kupit drugi.
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
Odg: Snugpak travelite sleeping mat "self inflating"
« Odgovori #2 u: 07 Studeni , 2017, 11:39 »
Moramo dogovorit neki zimski overnight negdje u "berkantriju" pa da sprobam kak spada ... isplati se investirat,a ti si i fizicki manji pa bu tebi ovo ko bracni madrac

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk