Mobiteli za outdoor aktivnosti

• 24 replies
  • 1627 views
*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
  • Spol: Muški
Odg: Mobiteli za outdoor aktivnosti
« Odgovori #20 u: 04 Veljača , 2018, 19:25 »
 :rofl2: :rofl2: dobro onda ti svoej ruke stavi na kameru i snimaj njega kak rivjua mobac tvoj  :D :D

nema predaje decki, samo tak dalje  :pivo:

Btw di bi nabavil onu tacnu rosfrajnu kaj imate, sa pregradama za raspodjelit klopu .. .ko kak ima onaj Stevo iz Amerike  :D :D :D to mi zelja, kak sam glup jel bi doma iz tog hahahah

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #21 u: 04 Veljača , 2018, 19:36 »
Mess tray mislis, mi smo to dobili od tipa kaj isto dela reviewe mre-a Oldsmokey kanal. To jest mjenjali smo se za neke stvari to je u ovom hobiju ucestalo. Dosta dugo to nismo imali, prije tog smo koristili one bijele od tvrdje plastike koja dodje u poljskom grupnom paketu za 10 ljudi, tu dobijes hranu cugu sve ogromna kutija skup sa bestekom i tim pladnjevima za jednokratnu upotrebu, ali ja svoj koristim vec dugo peri deri.

U EU bio mozda mogao imat asmc.de samo ne sa tim rasporedom nego one civilne sa krugom ili tak nekak.

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #22 u: 04 Veljača , 2018, 19:37 »
od kad znam za sebe gledal sam to kak mi je fora .. orat cu se pozabavit time, pa prokopat gdje se moze nabaviti ... hvala sve jedno  :D

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #23 u: 04 Veljača , 2018, 19:53 »
Na ovaj sam mislil Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi a ako hoces bas neki vojni onda jedino ebay ili neki forum di su i ameri pa da ti netko posalje

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #24 u: 04 Veljača , 2018, 20:10 »
Odličan je i ovaj, ovo ide u listu za naruciti  :pivo: hvala puno