Vožnja do Pume.

• 3 replies
  • 392 views
*

Offline tomislaw

• *
  • 9
  • 0
  • Spol: Muški
Vožnja do Pume.
« u: 02 Listopad , 2017, 21:16 »
Ukoliko netko namjerava do planinarskog skloništa Pume na Dinari, neka ima u vidu minska polja. Bijah ovaj vikend i snimio sam GPS track.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
Odg: Vožnja do Pume.
« Odgovori #1 u: 03 Listopad , 2017, 09:20 »
Imaš li neku kartu minskih polja ili samo paziš na oznake minskih polja?

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #2 u: 03 Listopad , 2017, 10:40 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Imaš li neku kartu minskih polja ili samo paziš na oznake minskih polja?

ma Tomislav ti ide metodom pokušaja i pogreške ;)
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline tomislaw

• *
  • 9
  • 0
« Odgovori #3 u: 03 Listopad , 2017, 20:03 »
Nemam kartu, ako se ne varam, može se dobiti u HCR-u. Ovo je minirano područje s najgušće postavljenim tablama i štapovima za trasu koje sam vidio. Ima na linku koji sam dao GPS ruta i podroban opis (doduše na engleskom ali mislim da to nije problem) te rute, gdje ne ići.

Ukoliko se ne skrene s rute nema minskog polja i sigurno je, koliko off roadanje može biti sigurno. Za one koji misle ići gore autom, topla preporuka, zaštiti auto odozdo bilo gotovim bash plateovima koji se daju kupiti ili ih naraviti u vlastitoj režiji. Imao sam navigatora koji me na kritičnim mjestima navigao, pa sam se usprkos tome par puta pošteno nasadio a Pajero spada u aute sa većim klirensom (centimetar veći no LandCruiserica). Mogo bi to čak strpati i u kategoriju "više sreće no pameti" obzirom da nemam bash plate na auto osim prednjeg koji štiti kiler i interkuler.