Source WXP 3L hidratacija

• 5 replies
  • 906 views
*

Offline zvonjola

• 607
  • 9
  • Spol: Muški
Source WXP 3L hidratacija
« u: 24 Travanj , 2017, 23:08 »
Nakon par godina, ponovno sam se vratio na provjereno po pitanju mjehova za vodu.Već sam imao jedan Source-ov mjeh i bio sam prezadovoljan,ali zbog promjene ruksaka više nije odgovarao dimenzijama.Ovaj model ima sve naj bolje iz svijeta mjehova za vodu!Ni traga okusu ili mirisu plastike,izolirana cijev (94 cm),uski i široki otvor za punjenje/čišćenje,brzo spajanje cijevi i ventila bez proljevanja,zaštita protiv prljavštine na ventilu,BPA/PVC free itd.Izabrao sam zapreminu od 3l jer mi omogučava da na jednodnevne izlete nosim samo mjeh u ruksaku, bez potrebe za bocama vode.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
Odg: Source WXP 3L hidratacija
« Odgovori #1 u: 24 Travanj , 2017, 23:17 »
Ja isto sad nosim 3L mijeh. Ali svejedno mi treba barem 1L za kuhanje. Jer gnjavaza mi je cijediti vodu iz mijeha da bih kuhao recimo caj....

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
« Odgovori #2 u: 24 Travanj , 2017, 23:28 »
Imao sam jedan stariji tip Source-ovog mjeha, a sada koristim ovakav kao i ti: čep, otvor s navlačenjem za lako održavanje, izolirana cijev koja se može odvojiti od mjeha i usnika - nema boljeg.

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #3 u: 25 Travanj , 2017, 01:01 »
Mislim da i mene ceka u blizoj buducnosti nabavka istog .. kolko dodje to cudo?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Online Preppy

• *
  • 3874
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #4 u: 25 Travanj , 2017, 09:13 »
Ja imam Sourceov bez okruglog cepa, samo ovo za navuci gore i zatvoriti. Stajao je preko godinu dana, sad sam ga imao na zadnjem planinarenju. Cisto malkice je imalo okus po plastiki. Ali nebi ga vise mjenjao za Camelbak, nikada. Imao sam prije Camelbak, ali nije ni do koljena Source-u.
Moj je 2L, jer 3L je vec kriticno stavljat u ruksak za dayhike. Moj je vise kockastog i plosnatog oblika.

*

Offline zvonjola

• 607
  • 9
« Odgovori #5 u: 25 Travanj , 2017, 10:13 »
Mislim da i mene ceka u blizoj buducnosti nabavka istog .. kolko dodje to cudo?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Evo pa biraj: