ThruNite TH20 naglavna svijetiljka

• 2 replies
  • 666 views
*

Offline zvonjola

• 609
  • 9
  • Spol: Muški
ThruNite TH20 naglavna svijetiljka
« u: 04 Travanj , 2017, 20:01 »
Nakon što me oduševila ručna ThruNite Archer svijetiljka,nabavio sam si i naglavnu/čeonu i to model TH20.Specifikacije i ostali podatci su u linkovima,pa koga zanima neka pogleda.Ova lampa je sada upotpunila tri seta svijetiljki koje koristim.Svaki set je kombinacija naglavne i ručne lampe!Prvi set (s lijeva na desno) su jeftine kineske lampe po par dolara i njihovo mjesto je u autu,srednji set je ThruNite kombinacija za planinarenje/kampiranje,zadnji set je opet kina od nekoliko dolara i ova kombinacija jedina koristi AAA baterije i koristim je svakodnevno na poslu i nosim u ruksaku.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
Odg: ThruNite TH20 naglavna svijetiljka
« Odgovori #1 u: 05 Travanj , 2017, 11:54 »
Izgleda odlično.
Ja sam jos uvijek na GEONAUTE lampi i jako sma zadovoljan. Sad vidim da je i pojeftinila u decathlonu:  Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: ThruNite TH20 naglavna svijetiljka
« Odgovori #2 u: 05 Travanj , 2017, 17:38 »
Ja imam olight h1r nova i prezadovoljan san.

Poslano sa mog Z100 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir