Xiaomi ZI5 USB Battery Charger

• 3 replies
  • 556 views
*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
  • Spol: Muški
Xiaomi ZI5 USB Battery Charger
« u: 03 Ožujak , 2017, 21:28 »
Nabavio sam si USB punjač za AA/AAA baterije, koji mi omogućuje punjenje baterija za lampe i ostale uređaje preko utičnice,računala ili solarnog panela(ovo zadnje još treba istestirati).Minijaturnih  je dimenzija,lagan,puni svaki kanal zasebno, odnosno ima mogućnost istovremenog punjenja različitih baterija.Punjač  ima opciju powerbanka, (ako se koriste 4 AA baterije) samo stavljanjem prekidača u drugi položaj i prespajanjem kabla.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

« Zadnja izmjena: 03 Ožujak , 2017, 21:33 od zvonjola »

*

Offline poljičanin

• *
  • 1622
  • 15
Odg: Xiaomi ZI5 USB Battery Charger
« Odgovori #1 u: 03 Ožujak , 2017, 23:13 »
Zanimljivo rješenje!

Međutim, nekako mi se čini da se to punjenje preko USB-a otegne ko gladna godina. Živo me interesira kakva će biti tvoja praktična iskustva.

*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
« Odgovori #2 u: 03 Ožujak , 2017, 23:25 »
Zanimljivo rješenje!

Međutim, nekako mi se čini da se to punjenje preko USB-a otegne ko gladna godina. Živo me interesira kakva će biti tvoja praktična iskustva.
Kažu dvije baterije oko dva sata,četiri baterije oko četiri sata iz utičnice!Sa računala i nekoliko sati,sa solarnog panela rekao bi cijeli dan!

*

Offline Gorštak

• 3252
  • 10
« Odgovori #3 u: 05 Ožujak , 2017, 11:02 »
Interesantno, ajde ti to istestiraj pa napisi dojmove kak spada ... mozda u skorije vrijeme uvedu punjace na bazi onih samsungovih brzopunecih za mobitele  :thumbs: