Crombat Rations youtube kanal

• 69 replies
  • 2062 views
*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: Crombat Rations youtube kanal
« Odgovori #40 u: 19 Travanj , 2017, 10:28 »
Stigla majica! Hvala!  :thumbs:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #41 u: 23 Travanj , 2017, 19:37 »
Haha odlicno, dobro da je bar jedan clan foruma dobio nesto  :pivo:

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #42 u: 23 Travanj , 2017, 23:36 »
koja je shema sa onim konzerviranim mahunama ?? to podravka radi ali nema u slobodnoj prodaji ... pa kak to ??

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #43 u: 24 Travanj , 2017, 00:51 »
Mislis na glavno jelo u tip 6 paketu? Osoba zaduzena za IBO pakete u Podravci mi je spomenula da se jedan dio radi iskljucivo za MORH. S obzirom da na njihovom sajtu nema te konzerve pretpostavio sam da cu dobiti takav obrok koji nije u prodaji, a i nema nikakvu etiketu na sebi. Mozda je to i bilo prije u prodaji pa je iz nekog razloga povuceno, ali im je ostala obaveza isporucivati vojsci i dalje, tko zna... ali steta...

Sto se mahuna tice to mi je mozda br1 obrok koji sam do sad probao (tip 6 sam ja radio). Da to imaju u prodaji sutra bi otisao po 10 komada bez razmisljanja.

PS
nasao sam nesto iz 2009. Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
« Zadnja izmjena: 24 Travanj , 2017, 00:57 od Crombat Rations »

*

Offline rodney

• 108
  • 4
« Odgovori #44 u: 24 Travanj , 2017, 18:09 »
Vidim da su te već pitali gdje nabavljaš te MRE, ali ja bih malo preformulirao pitanje... Tebi za review pretpostavljam treba uvijek nešto novo, nešto "divlje", pa moraš uvijek izmišljat nove izvore, ali možda bi mogao preporučiti nama neki od "provjerenih" izvora?

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #45 u: 26 Travanj , 2017, 20:46 »
Forum MREinfo tu se moze naci svega i svacega. I znamo tko je iz koje drzave pa se tome javis. Mi smo vecinom radili zamjene nas cso za nesto. Ili kupimo direkt. Npr. Steve1989 koji je na youtube najjaci u recenzijama i ima preko 300 tisuca pretplatnika nam je sredio americke zimske pakete MCW, drugi isto jak lik Gundog nam je poslao americke Long Range Pakete i japanske. U Poljskoj imamo isto tipa koji recenzira Delicius on ti nabavi individualne ili 24h pakete poljske vojske za super lovu. I ima buy-sell-trade dio na forumu uvijek netko nesto prodaje ili hoce mjenjati.

Drugo je ebay.com i ebay.de, a ako hoces tematski traziti gledas i druge lokalizirane, njemacki pretrazis sa epa i imas svega.

Za ruske imamo trgovinu u Moskvi i super tipa koji je gazda, link je na nasim ruskim recenzijama.

I imas fb grupu MREexchange.

Nekad naletis na super deal nekad potrosis hrpu love jer je rijetko i tako... Lik prodaje australski paket za 5 ljudi trazi 500 dolara i netko je mislim vec kupio. Talijanske pakete ekipa zna prodati za 150 ili 200 dolara na ebay jer su rijetki, a cuo sam da je bilo situacija gdje su prodavani i za 500.

Rijetki paketi kostaju opako jer ce uvijek naci kupca, ekipa se nekad pokolje na bidanju i digne paket koji vrijedi tipa 50 dolara na 200. Sve africko, bliski istok, azija (osim kine i japana jer to se i da naci tu i tamo) i juznoamericki paketi to kosta kao zlato.

Australski su bili rijetko u prodaji i opako skupi onda je naletio neki val prosle godine i bilo ih je svugdje, ekipa je uzimala sve menije odjednom.

*

Offline rodney

• 108
  • 4
« Odgovori #46 u: 29 Travanj , 2017, 14:01 »
Hvala na iscrpnom odgovoru.  :bravo:

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #47 u: 21 Svibanj , 2017, 21:21 »
Momcovi evo zadnji video mog kolege Bisota

E sad mali update. Ja imam za zavrsiti ruski vojni paket koji je dosta glomazan skoro sam u 4 dijela podijelio paket. U medjuvremenu smo nabavili singapurski individualni, nizozemski 24h, first strike rations (americka verzija 24h koji je smisljen da se jede u hodu), britanski, francuski... tak da ce biti svega za probat i snimit.

Biso je snimio dorucak i rucak od spanjolskog, a nabavili smo ih jos pa mozda kasnije snimimo potpuni sa sva 3 komada jer imaju meni koji je dorucak i dodatne a i b menije koji su svi opisani na paketu kao rucak iako a jedan koriste za rucak drugi za veceru.

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #48 u: 30 Svibanj , 2017, 18:36 »
Singapurski paket

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #49 u: 30 Svibanj , 2017, 21:52 »
super su ti ove tacne :)

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #50 u: 31 Svibanj , 2017, 00:27 »
Nabavili smo poljski paket hrane za 10 ljudi prije nesto vremena i u toj kutiji su bile te tacne, 10 komada tocnije  :D

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #51 u: 01 Lipanj , 2017, 19:22 »
Paket ruske vojske za 24 sata

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #52 u: 02 Lipanj , 2017, 11:23 »
Ak nema mala vodka unutra to je prevara! ;)  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #53 u: 07 Lipanj , 2017, 17:47 »
Evo malo domacih novosti - kako bi ameri rekli ULTRA RARE  :thumbs:

feature=youtu.be

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
« Odgovori #54 u: 08 Lipanj , 2017, 00:33 »
Tko to proizvodi, imaš li kakv link na stranice proizvođača?

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #55 u: 08 Lipanj , 2017, 00:45 »
Tko to proizvodi, imaš li kakv link na stranice proizvođača?

Pa rekao je kolega u videu - proizvodi Cedevita.

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
« Odgovori #56 u: 08 Lipanj , 2017, 09:30 »
Hvala na odgovoru.

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #57 u: 08 Lipanj , 2017, 13:38 »
Bravo decki. Insipiriralo me dobro ovo za neke izlete i to. Jedino mi se nekako cini da je tesko do nekih ovih sitnica.

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Crombat

• 105
  • 0
« Odgovori #58 u: 09 Lipanj , 2017, 12:49 »
Evo i prvi britanski

t=22s

Bravo decki. Insipiriralo me dobro ovo za neke izlete i to. Jedino mi se nekako cini da je tesko do nekih ovih sitnica.

:thumbs:

A kao skoro sve drugo nesto nabavis lako nesto tesko, a nesto jedan put u zivotu. Da ides u sirinu istrazivanja ulazis u skup hobi pun rizika npr das 1000kn za australski, a potrga ti ga carina ili se osteti nesto u transportu itd. Moj savjet za izlete i to su americki MRE paketi, toga ti imamo i mi za prodat vec u HR. A od stranih poljski individualni i 24h paketi.

Tu i tamo uzmes neki drugi pakt za probati koji je lako naci tipa njemacki, francuski, britanski, ruski i polako.

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #59 u: 09 Lipanj , 2017, 12:54 »
Drzim se podravke :)

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir