Kratka ledena šetnja

• 4 replies
  • 705 views
*

Offline dado-Lepoglava

• **
  • 84
  • 2
  • Spol: Muški
  • Preživi, ako ne želiš da umreš...
Kratka ledena šetnja
« u: 07 Siječanj , 2017, 18:35 »
Temperature su se spustile, ali to nas nije spriječilo da se odvojimo od toplih radijatora i krenemo malo van.

Odlučili smo posjetiti mjesto na obroncima planine Ivančice, Bračkove pećine iznad Lepoglave.

Podaci o temperaturi su bili od -7 do -9...ali je vjetar pojačavao osjećaj hladnoće. Bez vjetra je bilo izdržljivo.

Pozicija je označena na karti sa brojem 7.

Okupili smo se Mladen, ja i Bruno, te njegov četveronožni pratioc Rocky.

Odmah po dolasku prionuli smo paljenju vatre.

Rocky je sve nadgledao i držao nas pod kontrolom...

Skuhao sam si domaći čaj od lipe na alkoholnom kuhalu made by. Mayro.

Stvaranje prijateljstva.

Na ovakvoj hladnoći pečeni špek je odličan izbor.

Pogled...

Pokret na pregled okolice...

Lagano uz vatricu...

Krajolik

Povratak...

Ent nas je ispratio kao čuvar šume..

Zadnja zajednička fotka prije rastanka...

Još malo Lepoglave i okolice...

Ovo je bilo i izviđanje za naš godišnji susret "Vudelje 2017"...

Vidimo se...
Neću ništa napisati...utvrdite sami kad me upoznate...

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
Odg: Kratka ledena šetnja
« Odgovori #1 u: 08 Siječanj , 2017, 16:05 »
Odličan izlet!  :thumbs:
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline dado-Lepoglava

• **
  • 84
  • 2
« Odgovori #2 u: 08 Siječanj , 2017, 20:59 »
Odličan izlet!  :thumbs:

Bilo je prohladno, ali nije to nikaj...kao i u svemu, treba odlučnost. Ove godine ćemo odraditi više ovakvih šetnji u našem kraju. Ima mjesta koja nisu eksponirana i komercijalizirana, pa ćemo ih pokušati približiti ljubiteljima prirode.

*

Offline Preppy

• *
  • 3874
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #3 u: 08 Siječanj , 2017, 23:26 »
Svaka cast, eto bar netko noge pod ruke i na teren. Fascinantno su mi podrucja sa snjegom, tocno se vidi kud sunce ne dospije tokom dana. Tak je i kod mene. Eto, danas zadnji dan godisnjeg, 2 tjedna sam doma bio i samo jednom sam uspio preci na kratko u sumicu.  :smrc:

*

Offline dado-Lepoglava

• **
  • 84
  • 2
« Odgovori #4 u: 09 Siječanj , 2017, 09:55 »
, tocno se vidi kud sunce ne dospije tokom dana.

Na mjestu gdje smo bili, direktnih sunčevih zraka je bilo samo 10 minuta i to kroz naoblaku. Nije mi bilo pretjerano hladno, ali čim se sunce sakrilo nastupila je hladnoća koju je pojačavao lagani vjetrić.

Meni ovakvi "short trip" izleti, napune baterije i riješavaju me stresa koji se svakodnevno nakuplja kroz posao i život općenito.

Netreba komplicirati, uzmeš opremu i trk u prirodu...meni je torba sa osnovnom opremom uvijek spremna, pokušavam ne planirati nego onako iznenada da odlučim i idem.