Premužićeva staza - 22.11.2016.

• 4 replies
  • 1093 views
*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
  • Spol: Muški
Premužićeva staza - 22.11.2016.
« u: 23 Studeni , 2016, 18:09 »
Evo Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi , ja i jedan njegov kolega iz Poljske smo otišli jučer na Velebit, na Premužićevu stazu. Tj prosli smo dio od Zavižana do Rossijevog skloništa, tamo ručali i nazad do Zavižana po mraku. Većina info je u video clipu.
Prošli smo 11km.
GPS trail: Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

VIDEO:

"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline Preppy

• *
  • 3875
  • 19
  • Osnivač
Odg: Premužićeva staza - 22.11.2016.
« Odgovori #1 u: 23 Studeni , 2016, 19:01 »
Jako smirujuca mjuza  :sline: Svidja mi se teren, jako avanturisticki. Niste slikali Ante-a... Zastoooo?? :samar:

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #2 u: 23 Studeni , 2016, 19:05 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Jako smirujuca mjuza  :sline: Svidja mi se teren, jako avanturisticki. Niste slikali Ante-a... Zastoooo?? :samar:

Evo kratka priča o Anti:  Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #3 u: 24 Studeni , 2016, 15:45 »
Kad nitko nece prokomentirat da ti barem ja napisem nekaj ... vidim da je izlet bio i vise nego odlican,krajolik je prekrasan .. valjda cemo jednom i nac vremena da grupno odemo .. da uzivam u krajoliku i pogledu

Kak je gore kad snjezina zakrka?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #4 u: 24 Studeni , 2016, 16:32 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Kad nitko nece prokomentirat da ti barem ja napisem nekaj ... vidim da je izlet bio i vise nego odlican,krajolik je prekrasan .. valjda cemo jednom i nac vremena da grupno odemo .. da uzivam u krajoliku i pogledu

Kak je gore kad snjezina zakrka?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Ako ga ima, pod normalno je da ga napada 1m pa i vise. Ali to je na čistinama recimo oko doma na Zavižanu. Sama staza je većinom zaklonjena, ali pola metra se moze očekivati. Pričao nam je Ante da je prije 10-ak dana bio jedan par koji su isli Premuzicevom i pratili su trag medvjeda koji je isto isao stazom samo ispred njih. Mislim da ga ipak nisu vidjeli, ali su isli dobar dio iza njega. :) A na proljece idemo obavezno forumski. Uspon je vrlo mali i potrebna je mala kondicija. Ovaj dio koji smo isli ja i Buz je 5km u jednom pravcu do Rossijevog sklonista. Ako bismo isli do Alana pa tamo spavali, to je 16km u jednom danu/jednom pravcu. Za to ipak treba biti spreman. uvijek postoji i opcija doci do Alana u jednom danu tih 16km, spavati gore i vratiti se sutradan narucenim kombijem nazad do Zavizana po automobile.