Osprey hydraulics lt hidratacija

• 7 replies
  • 1042 views
*

Offline zvonjola

• 608
  • 9
  • Spol: Muški
Osprey hydraulics lt hidratacija
« u: 09 Lipanj , 2016, 12:47 »
Iz Kibube danas stigao hidratacijski mjehur marke Osprey kapaciteta 2,5 litara!Izabrao sam taj model zbog materijala izrade(BPA free,PVC free),quick connect cijevi sa magnetnom kopčom,ručke za nošenje,velikog otvora za punjenje na vrhu i tankog profila rezervoara kada je napunjen.Kompatibilan je sa oba ruksaka koja koristim!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Osprey hydraulics lt hidratacija
« Odgovori #1 u: 10 Lipanj , 2016, 08:59 »
Još nisam vidio da netko mjeh nosi u bočnom djepu, ne misliš da će se voda grijati tako vani kad je.. Ma meni se source više svidja, ima neku posebnu plastiku koja je anti bakterijska, ne napravi ti se ona zaštitna sluz ko u kineskim.. Za osprej neznam al znam jedino da treba puno $$ za njihove ruksake. A vrhunski i lagani su..

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline zvonjola

• 608
  • 9
« Odgovori #2 u: 10 Lipanj , 2016, 09:10 »
Ma nosim mjehur u ruksaku naravno,ovo je samo za demostraciju!Iako sam ljubitelj Source mjehura,koštao bi me oko 300 kn što je 100 kn više od ovoga.Osprey kao i Source ima svoju tehnologiju protiv okusa i bakterija,tako da nema brige.

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 3888
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #3 u: 10 Lipanj , 2016, 09:19 »
Ma glavno da je praktibilan i da nema okusa ikakvoga, da ga je lagano ocistit. A jos da je jeftiniji od Source-a to je dodatni bonus  :thumbs:

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #4 u: 11 Lipanj , 2016, 20:50 »
Ma da stoji sve to al meni treba nešto za na bajk, još kad bi mogo na nekoj akciji ubost

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk

*

Offline zvonjola

• 608
  • 9
« Odgovori #5 u: 11 Lipanj , 2016, 20:57 »
Pogledaj u Iglu športu i Kibubi imaš biciklističke sa ruksakom!

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk

« Zadnja izmjena: 12 Lipanj , 2016, 12:41 od zvonjola »

*

Offline Preppy

• *
  • 3888
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #6 u: 12 Lipanj , 2016, 10:39 »
Imam ja camelbak mule, možda i najdem mjehur, imam ih doma. Samo kaj su dugo stali pa imaju miris i okus po plastiki.

Via Tapatalk

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #7 u: 12 Lipanj , 2016, 22:53 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi dal bis kojim slucajem ga prodavo? Mjehur operem ak oet nevalja kupim drugog  :streber:, nemogu nac nikakvu ok torbu na koju mogu kacit kacigu za neke prihvatljive novce..
Zvoki-ma pregledo sam sve te kibube iglue i intersport.. naucio sam gdje treba trazit :)
« Zadnja izmjena: 13 Lipanj , 2016, 18:47 od ssverko13 »