LED LENSER iskustva sa garancijom i distributerom

• 4 replies
  • 1144 views
*

Online Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
LED LENSER iskustva sa garancijom i distributerom
« u: 04 Ožujak , 2014, 11:20 »
Pozdrav,

eto neznam jeli itko od vas ikakva iskustva skupil sa obavljanje garancije sa tom tvrtkom.

Ja sam kupio Led Lenser P14 prije jedno 4 godine ili više u Njemačkoj. Dugo je stajala i sada šalter odostraga počeo kvarit.

Sad, poslao sam email u Njemačku jeli mogu taj dio prodati posebno ili kaj. Odma su mi rekli, da nema problema poslat ćemo vam cijeli uložak za bateriju gratis. Dajte nam samo adresu (napominjem, da BEZ RAČUNA). Ja totalno veseli i oduševljen od servisa, dajem adresu i napominjem da mi je trenutno mjesto boravka u Hrvatskoj.

Odma se promjenio ton dopisivanja. Više nisam poštovani, niti se ne šalje pozdrav i signatura ispod maila. Nego se sa gramatičkim i pravopisnim greškama odgovara i veli mi da nemogu oni tu ništa, neka se javim njihovim Distributeru za HR - AD Electronics u Čakovcu. A fora je u tome, da moj prvi email koji sam poslao LEDLENSERU automatski preusmjeren u Čakovec jer su vidli moju Adresu u prvom mailu. Taj Radnik u servisu je očito samo preusmjerio mail o svoj posao obavio. IAKO svetiljka kupljena u Njemačkoj. Ja čekam skoro 2 tjedna na prvi odgovor od LED LENSERa i ništa. Znači, mail stigao u Čakovec kod AD Electronics, i jednostavno ga nisu obradili.

Ja opet pišem mail u njemačku i priča se nastavlja kao gore navedeno.
Sad, ovi iz Čakovca očito nisu motivirani niti malo (barem se čini, jer direktor je preuzeo moj slučaj u svoje ruke i ne odgovara, jedino kad nakon svakog maila nazovem i pitam koji je status). Sad me pitao što ne valja s baterijom.

Sve u svemu totalno sam razočaran jer očito Zweibrueder GMBH (LedLenser) klasificira svoj servis za Njemce i sve ostale različito. Kada sve to obavim, pišem lijep mail u Njemačku da ih obrišem.

Tak da. Sad neznam kaj mi budu ovi iz Čakovca rekli, jel ću dobiti taj dio đabe (kao u Njemački) ili ću morat platit.

So far, moje iskustvo sa servisom Led Lensera.

Pišem ćim saznam nešto novo  :-B
« Zadnja izmjena: 01 Siječanj , 1970, 01:00 od Guest »

*

Online Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Osnivač
Re: LED LENSER iskustva sa garancijom i distributerom
« Odgovori #1 u: 04 Ožujak , 2014, 12:52 »
Eto upravo sam se čuo sa poslovođom AD Electronicsa i čekam poziv u srijedu.. Lets see

*

Online Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #2 u: 11 Ožujak , 2014, 11:58 »
Iz nekog razloga ova tema je izbrisana / nestala sa survival foruma. Očito nekome smeta negativna kritika.

Eto, dobio sam danas poštom pošiljku direktno od Zweibruder GmbH iz Njemačke (Led Lenser) i unutra novi uložak sa šalterom  :D  Ugradio, radi.

Mogu reći da je ovaj servis stvarno primjerak kako bi trebalo biti. Moja iduća svetiljka bude sigurno LedLenser.
Kaj se tiče servisa putem Hrvatske =>  :ymsick:

Čekam odgovore na mailove po 4-5 dana, moraš biti uporan da dobiš odgovor. Tak da. Hrvatska ima još puno da uči.

So far,
P14 opet radi  :smiley_emoticons_ugly-dance:

*

Offline Alpinista

• 140
  • 3
« Odgovori #3 u: 17 Ožujak , 2014, 10:47 »
Da Survival Forum  :)) Misliš da bi tamo stojala kritika mogućim partnerima?
Sviđa mi se ledlenzer ali je definitivno preskup.

*

Online Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #4 u: 17 Ožujak , 2014, 11:31 »
Ma u hr je skupo. Ali ako naručiš izvana jeftinije prejdeš.

_________
Poslano sa mobilnog uređaja.