Planinarska škola

• 7 replies
  • 744 views
*

Offline Lakeman

• 887
  • 0
  • Spol: Muški
Planinarska škola
« u: 12 Rujan , 2016, 10:47 »
kakvo je stanje sa planinarskim školama? Da li je netko od forumaša išao? Kako vam je bilo?
Ako ima zainteresiranih, upravo počinje ''Planinarska škola 2016'' u PDS Velebit.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline Gorštak

• 3278
  • 10
Odg: Planinarska škola
« Odgovori #1 u: 12 Rujan , 2016, 21:16 »
Planirao u PD Kapela sa frendicom, al te obvezu da moras ic po izletima kad su predavanja na terenu i to,  a to je malo teze izvedivo radi obaveza  :jao:

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #2 u: 13 Rujan , 2016, 07:55 »
Nije uopće teže izvedivo. Terenska predavanja i izleti se održavaju nedjeljom, upravo iz tog razloga.
...omnia mea mecum porto...
Bolje visit u šumi, nego na mobitelu...

*

Offline Gorštak

• 3278
  • 10
« Odgovori #3 u: 13 Rujan , 2016, 15:17 »
Neki ljudi rade i nedjeljom i u smjenama ... tak da sam sa razlogom napisao da je teze izvedivo,nemreju svi bit direktori ... a sumnjam nekak da bi ti se u nedjelju nakon popodnevne smjene islo planinarit ... plus zapostavljas zenu i klince obaveze doma itd.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #4 u: 13 Rujan , 2016, 19:05 »
Nisam sreo niti jednog dišu, a član sam PD Kapela. Dapače, svi rade neke obične poslove i većina su obiteljski ljudi, pa opet nekako stižu. Gdje ima volje ima i načina, a tko ne zna smisliti rješenje, smisli izgovor. Kada bi tako gledali na stvari svi bi se zabili doma.

*

Offline Preppy

• *
  • 3856
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #5 u: 13 Rujan , 2016, 19:58 »
Jbg Gorštak moraš dati otkaz ili reći šefu da nećeš raditi nedjeljom

Via TapaTalk

*

Offline Gorštak

• 3278
  • 10
« Odgovori #6 u: 13 Rujan , 2016, 20:36 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Jbg Gorštak moraš dati otkaz ili reći šefu da nećeš raditi nedjeljom

Via TapaTalk

:LOL: :LOL: :LOL: nema druge hahahha

mislim da je Bengiev problem kaj ne čita sa razumijevanjem  :streber: .. dakle ne pričamo o članstvu u planinarskom društvu te pohađanju običnih izleta na koje on misli pod svojim (član sam PD Kapele), nego o školi planinarenja, to je nešto skroz drugo gdje imaš teorijska predavanja i izlete ... ugl evo mu C/P sa PD željezničara

Opća planinarska škola

HPD „Željezničar“ organizira Opću planinarsku školu ožujka do svibnja.

Da bi ste se upisali u školu morate biti član HPD „Željezničar“. Plaćanje članarine za tekuću godinu obavlja se kod tajnika HPD „Željezničar“, utorkom od 18:30. (iskaznica 10kn + upisnina 5kn + članarina 100kn (đaci/umirovljenici 70kn) = 115kn) i osobna slika najmanje veličine

Upisi u školu traju  do ispunjenja upisne kvote od 50 sudionika.

Cijena škole je 200,00 kn.

U cijenu škole nisu uračunati troškovi izleta.

Ukoliko pojedinac tijekom škole želi prekinuti školovanje, zbog privatnih, poslovnih ili zdravstvenih razloga, HPD „Željezničar“ nije dužno vratiti mu novac uplaćen zaškolu.

Predavanja i izleti su obavezni. Za dobivanje diplome potrebno je odslušati 11 od 13 predavanja, odnosno sudjelovati na 6 od 8 izleta.

Predavanja su ponedjeljkom u 18:30 u prostorijama HPD „Željezničar“, a izleti subotom, odnosno subotom i nedjeljom ako su dvodnevni.

HPD „Željezničar“ zadržava pravo izmjene izleta što je uvjetovano vremenskim ili drugim (ne)prilikama.

Predavači i vodiči su aktivni članovi HPD „Željezničar“ sa višegodišnjim planinarskim iskustvom.

Gojzerice, ruksak i štapovi osnovna je oprema potrebna za pohađanje škole, a ostala oprema se upotpunjuje postupno sa stjecanjem planinarskog iskustva.

tolko o tome  :thumbs: zašto nisi upisal  :fucka:

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #7 u: 14 Rujan , 2016, 07:45 »
Razumio sam sve i napisao sam kako to izgleda u PD Kapela. Oni su to dobro posložili i prilagodili se članovima. Štoviše, ekipa kaže da su im to najbolji izleti, zbog dvije razlike od običnih. Prvo, terenska nastava pa nije samo hodanje, i drugo da nema baš penzića u grupi.
Na običnim izletima penzići prevladavaju, što je lijepo za vidjet i komunikacija je odlična, ali nekako mi to nije đir.