Prvo kampiranje

• 10 replies
  • 958 views
*

Offline mrezo

• *
  • 2
  • 0
  • Spol: Muški
Prvo kampiranje
« u: 05 Kolovoz , 2016, 14:35 »
Okej, ovako, ako postoji jos jedna ovakva tema na forumu ja se ispricavam, ali posto imam specificnih pitanja odlucio sam otvoriti novu.

Par prijatelja i ja odlucili smo krajem rujna ili pocetkom listopada ove godine otici na kampiranje. E ovako, isli bi autom, imali bi svoje satore, vrece, opremu itd. Zamolio bih vas da mi preporucite neku lokaciju relativno blizu zagrebu, npr mreznica. Htjeli bi neko mjesto gdje ima sume, vode, plaze ali takodjer da nema uopce ljudi i da je udaljeno od civilizacije. Htjeli bi ostati u divljini, znaci bez da smo u nekom privatnom kampu, te kolika je vjerovatnost da ce nas netko uhvatiti te naplatiti nam to kampiranje masno cega se zapravo najvise i bojimo. Hvala unaprijed svima!

*

Offline Bushcraft Wolf

• 859
  • 10
Odg: Prvo kampiranje
« Odgovori #1 u: 05 Kolovoz , 2016, 20:50 »
Ja ti mogu dati jedino savjet oko ovoga sto se bojiš kazne... Nemate se čega bojati...gledaj samo da se ne pravi steta i da ne ostavljate smece... I to je sve... Iako je kampiranje na.divlje zabranjeno,ako se normalno ponasas nemas se čega bojati... I iskreno kolike su šanse da bas neka inspekcija naleti na  vas u pol šume...?? Vjerovatno ćeš prije dobiti na lotu...na moru gdje se gleda da kampovi zarade,toga se možes bojati,ali ostatak hrvatske,nema straha... Ponavljam samo bez štete,jer lugar/šumar može naletiti,iako i u to sumnjam...i to je to...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline poljičanin

• *
  • 1753
  • 16
« Odgovori #2 u: 05 Kolovoz , 2016, 23:07 »
 Mrezo, dobrodošao.

Nekakav slijed ponašanja na ovom forumu je javljanje na temi "Dobrodošao", pa te molim za kratko predstavljanje. :pivo:

Uvijek nam je drago kada se pojavi novi član.

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #3 u: 08 Kolovoz , 2016, 16:59 »
Zapicite na Sljeme, skrenite sa puta auto parkajte i lagano na noge u jednom smjeru, za pocetak najbolje :) lokacije je tesko preporucit, uglavnom se imrpovozira po pitanju njih ... odes na google maps nadjes sumu, piknes prstom di oces doc di izgleda dobro i krenes .. isprintas si to i laganini

*

Offline poljičanin

• *
  • 1753
  • 16
« Odgovori #4 u: 08 Kolovoz , 2016, 21:50 »
Improvizacija ima svojih dobrih i loših stvari. Dobra je to što je sve spontano, loša je to što nešto meže krenuti nizbrdo jer nismo dobro pripremljeni.

Npr., ako si uz rijeku, pogledaj na kojoj razini na stablima ili obali se skuplja smeće, to ti je točka do koje dolazi vodostaj, pa...

*

Offline Lakeman

• 888
  • 0
« Odgovori #5 u: 21 Rujan , 2016, 02:07 »
Gdje nam je nestao Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi   :neznam:
Kako je proslo kampiranje?
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline Preppy

• *
  • 3899
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #6 u: 21 Rujan , 2016, 08:05 »
Možda ga medo popapao :O

Via TapaTalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 859
  • 10
« Odgovori #7 u: 21 Rujan , 2016, 18:45 »
Ja se sjetim one scene,retardirani klinac svira bendžo... Starkelja se ljulja u stolici na trijemu... Četiri gradska momka dolaze autom... Pa je bilo skviči,skviči kao svinja... Tko je gledao film,sve mu je jasno...heheheheeh

*

Offline poljičanin

• *
  • 1753
  • 16
« Odgovori #8 u: 21 Rujan , 2016, 19:33 »
Koji film?

*

Offline Preppy

• *
  • 3899
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #9 u: 21 Rujan , 2016, 19:56 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Koji film?
Deliverance

Via TapaTalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 859
  • 10
« Odgovori #10 u: 22 Rujan , 2016, 14:19 »
Eto preppy zna na sta mislim...hehehehe...