Prvo noćenje u hammocku...

• 15 replies
  • 2535 views
*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
  • Spol: Muški
Prvo noćenje u hammocku...
« u: 11 Srpanj , 2015, 23:18 »
Nedavno nabavio dva hammocka(ebay) da vidim hocu li moci ja u tome uopce spavati...a dva iz razloga sto imam svog malog bushcraftera(kcer,5g.)...i tako mi jucer se zaputili u šumu...na njeno prvo nocenje u prirodi...isli smo u sumu blizu kuce(1.5-2 km) ako se predomisli...za zivo cudo nije trazila kuci...jedini uvjet je bio da objesim hammocke jedan kraj drugog...evo malo slika...frajla nosi camelback,a tata tegli ostalo...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
Odg: Prvo noćenje u hammocku...
« Odgovori #1 u: 11 Srpanj , 2015, 23:21 »
Ostrice...fali Mora Bushcraft Forrest...roza je njen da se razumijemo...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
« Odgovori #2 u: 11 Srpanj , 2015, 23:25 »
Kuhanje juhe...i poslije caj od koprive...i naravno na trangiji tati kava...frajli bananacino...
Na trangiji smo kuhali da isprobamo plinski plamenik...napokon smo nabavili kartuse na navoj...

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
« Odgovori #3 u: 11 Srpanj , 2015, 23:38 »
Plus 5! :bravo: :bravo: :bravo: :vatrica:

Imam na mobitelu kao glavnu sliku - sliku svoje curice s 5 godina i camelbakom na Velikoj Paklenici, ispred Borisovog doma, baš si me podsjetio na to. Odmah budem  :D kada vidim kako ima još  onih koji odgajaju djecu kako treba.

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
« Odgovori #4 u: 11 Srpanj , 2015, 23:44 »
Bolje da je sa mnom u šumi i hrani komarce nego pred kompom...supruga se bojala kako ce ona spavati u sumi tako mala...a na kraju ona ko velika...hehehe... Sad smo poceli polako uciti sto je jestivo u sumi...nadam se samo da ce i braco biti zagrijan za bushcraft kao i ona...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
« Odgovori #5 u: 11 Srpanj , 2015, 23:46 »
Nazalost nismo slikali rostilj i pecenje kobasica za veceru...

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #6 u: 12 Srpanj , 2015, 16:48 »
Odlicno odlicno,prava avantur za nju .. preslatka je bushcrafterica,samo tak nastavite uzivati i dijete bu uzivalo,a kompjutor bu sama odbacila

Via Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #7 u: 15 Srpanj , 2015, 09:55 »
Prekrasno  :thumbs: Kak je mala slatka s camelbakom, koji je skoro veci od nje  :D Jel su vas mucili kaj komarci? Kako je bio njezin dojam u hammocku? A tvoj?
Ja vec dugo nisam isao opce u prirodu, trenutno nemam uopce vremena nit motivacije. To nesto slobodnog vremena kaj nadem, zavalim se na terasu i pijem gemist il pivu  :facepalmxd:
A i iskreno, meni je prevruce, ova godina je zbilja vruca.

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
« Odgovori #8 u: 15 Srpanj , 2015, 22:11 »
Komarci nas nisu pretjerano gnjavili...ona je imala narukvicu protiv komaraca...i spricali smo se s Autanom Tropic i Ditperolom(tako nesto)...rezultat ja dva ugriza komarca i pokupio jednog krepelja...ona jedan ugriz komarca...spavala je bolje nego kod kuce,cak do 10h...ali ja svoj hammock nisam mogao zategnuti kako treba jer su morali biti jedan kraj drugoga pa sam se malo previse savio...ali nije lose cak mi je udobnije nego u satoru...sad za vikend najvjeroatnije repriza...

*

Offline Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #9 u: 16 Srpanj , 2015, 09:04 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Komarci nas nisu pretjerano gnjavili...ona je imala narukvicu protiv komaraca...i spricali smo se s Autanom Tropic i Ditperolom(tako nesto)...rezultat ja dva ugriza komarca i pokupio jednog krepelja...ona jedan ugriz komarca...spavala je bolje nego kod kuce,cak do 10h...ali ja svoj hammock nisam mogao zategnuti kako treba jer su morali biti jedan kraj drugoga pa sam se malo previse savio...ali nije lose cak mi je udobnije nego u satoru...sad za vikend najvjeroatnije repriza...

Kad se naviknes na hammock vise nikad nebus htel na podu spavati jer je tolko bolje visjet u zraku  :hammock:

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
« Odgovori #10 u: 12 Kolovoz , 2015, 21:26 »
Evo da se mi javimo i s druge ture...hehe...

Evo i koja slika...cak smo imali odmor na putu...150m od šume...hehehe...

Neki dan smo kod babe u šupi našli hrđavu staru malu sjekiricu...malo smo je sredili,obrusili...potopili u ocat da se uhvati patina,da ne hrđa...nabacili novu dršku...pa je malo testiramo... Sutra nabacimo jos koju sliku...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
« Odgovori #11 u: 13 Kolovoz , 2015, 13:07 »
Za ručak grah iz Lidla(jedan chili,drugi s mesom),pojacani kobasicom i istant tjesteninom...

Frajla uživa u klopi...i prirodi naravno...

Ostrice koje smo nosili...Mora Bushcraft Forrest,Ontario Combat Kukri,Rui necker,Mora Scout Safe 39 ...i friško restaurirana sjekirica...jos nam u pojačanje stiže ColdSteel Trail Hawk sjekirica,tj tomahawk...

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
« Odgovori #12 u: 17 Kolovoz , 2015, 22:25 »
Bravo! Bis!  :bravo: :bravo: :bravo: :vatrica: :vatrica: :vatrica:

Te stvari djeca pamte godinama nakon što se dogode, pogotovo ako su ovjekovječene fotografijama.

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #13 u: 20 Kolovoz , 2015, 20:03 »
Odlicno lega,stvarno ste dobar kamp slozili,i prava klopa se slozila ... a malecka je preslatka,vidi se da uziva frajerica :)

Via Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #14 u: 25 Siječanj , 2016, 10:58 »
Vidim da nosiš ovaj US Army ruksak. Jel to Alice pack? Kakvo imaš mišljenje o njemu?

*

Offline Bushcraft Wolf

• 860
  • 10
« Odgovori #15 u: 04 Veljača , 2016, 13:10 »
Da,Alice pack large... solidan ruksak,robustan,ali malo neudoban prvih par nosenja dok se ne priviknes na njega...i dok ga naravno ne ustimas kako ti najbolje stima... Stane hrpa stvari u njega,dosta pretinaca...i uvijek mozes kojekakve torbice jos prikopcati na njega...Ja sam dosta zadovoljan...platio ga 260 kuna s okvirom...sad sam nabavio još Salewa Trail Air 38,za kratke izlete...

Poslano sa mog SM-T535 koristeći Tapatalk