Divlje kampiranje

• 45 replies
  • 13469 views
*

Offline Dorian

• *
  • 9
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: Divlje kampiranje
« Odgovori #40 u: 29 Studeni , 2016, 22:48 »
Znam da nema ali za početak da budem u blizini nekog u slučaju problema,hvala svima na pomoci

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #41 u: 29 Studeni , 2016, 22:51 »
Da se jednostavno pridruzi na sljedecem jednodnevnom izletu da dozivi cari ... pa lako dogovorimo nesto tipa overnight

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline poljičanin

• *
  • 1753
  • 16
« Odgovori #42 u: 29 Studeni , 2016, 23:07 »
Gorštak mudro zbori...

*

Offline Dorian

• *
  • 9
  • 0
« Odgovori #43 u: 30 Studeni , 2016, 12:05 »
Ja sam za

*

Offline Preppy

• *
  • 3899
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #44 u: 01 Kolovoz , 2018, 16:33 »
Stari članak ali možda još ipak aktualan: Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Naime radi se o tome da hamokiranje ne spada pod podizanje šatora, jeli to istina ili su redari zakazali u zadatku? Kako je ljeto skoro prošlo, još si nisam ispunio želju da hamokiram uz samu obalu Jadrana, negdje na divljoj plaži. Budući da je Krk najbliža destinacija a ima dosta "divljih" lokacija, sve me više pecka da odem na 3 dana jednostavno da razvućem hamok i bushcraftam uz ljepotu kamena i mora.
Jeli to zabranjeno? U zakonu, kolko se zmislim kad sam ga čitao prije, nigdje ne piše da je spavanje vani zabranjeno, već podizanje šatora. :zbunjen: :zbunjen2:  :hammock:

*

Offline outsider76

• **
  • 16
  • 0
« Odgovori #45 u: 01 Kolovoz , 2018, 20:06 »
Ajmo ovako budući da smo mi tamo negdje devedesetih 94-95 pa nadalje često znali "divlje kampirat" tj spavat na plaži ili u blizini i to u Baški gdje je uvijek bilo krcato ljudi iz cijele RH u to vrijeme obično su se ekipe smijenjivale jer su masu njih potjerali policajci nema spavanja na javnoj površini (zakon je glup kao i ova gore nego banana tvorevina ). Uglavnom ležao ti u mreži , vreći ili na podu ako te ulove letiš otuda i još možeš kaznu pokupit, no sve ovisi gdje si i ima li tamo obilazaka ako si u nekoj zabacenoj poziciji mozda ti uspije no zakonski sigurno nije dozvoljeno ... Divlje kampiranje je i kad jedan se prijavi u kampu po šatoru a unutra po 5 ljudi spava hahah koji se nisu prijavili da izbjegnu plaćanje... Ovo za kamp je pak druga priča sad mi je jasno zašto nema skoro uopće stabala u kampovima u Baški ( nisu boduli ludi da im netko otima lipu iz usta ),,,