Outdoor Hrvatska

Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  
 Str: 1 2 [3]   Dolje

Autor Tema: Radioamaterska licenca  (Posjeta: 2777 vremena)

Human

• Novi član
  • **
  • Spol: Muški
Odg: Radioamaterska licenca
« Odgovori #40 u: 24 Siječanj , 2018, 18:23 »

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

No našao sam je i posudio u Knjižnicama grada Zagreba.

Ako si u mogucnosti da nekako skeniras knjigu i napravis je u pdf formatu bila bi to korisna stvar.
Iskreno, tako nešto sam i htio napraviti, ali ne znam kad ću imati vremena za to. Malo mi je gužva, posao i tako to sve..
Ali ionako moram vratiti posuđenu knjigu, pa kad je već nema za kupiti mislio sam je kopirati.
Evidentirano

šumarak

• Regularni član
« Odgovori #41 u: 24 Siječanj , 2018, 18:24 »

Sorry to je bil Marin...hahahaha sorry  :LOL:
Evidentirano
Moj mi je psihijatar rekao da vi ne postojite. Imam dobre ideje, al mi ne dozvoljava da ih ostvarim.

Preppy

• Administrator
  • Guru
  • *
  • Osnivač
« Odgovori #42 u: 29 Siječanj , 2018, 10:30 »

Bas sam pricao s Sumarkom, i nije nam jasno ako recimo polozis za P licencu radioamatera i odlucis se da NECES se uclanit u klub nego ces koristi svoj uredaj. Na HAKOM trebas prijavit svoju radio stanicu, a koristimo mobilku a ne stacionarku. Jeli ista procedura?  :zbunjen2:
Evidentirano

šumarak

• Regularni član
« Odgovori #43 u: 29 Siječanj , 2018, 12:42 »

Da dobro pitanje. Dal za ručnu radiostanicu postoje kakve iznimke?
Jedno je mobilka, drugo ručna radiostanica. Mobilkom se podrazumjeva radiostanica montirana u autu.
Evidentirano
Moj mi je psihijatar rekao da vi ne postojite. Imam dobre ideje, al mi ne dozvoljava da ih ostvarim.

Marin

• Novi član
  • **
« Odgovori #44 u: 29 Siječanj , 2018, 17:10 »

Mislim da sve uredjaje koje posjedujes moras prijaviti. A ako ces kuci raditi stacioniranu postaju, da onda treba i neko odobrenje. Mislim da se moraju napraviti papiri kakav uredjaj imas, kakvu antenu, gdje je postavljena i sl.

Evidentirano

Preppy

• Administrator
  • Guru
  • *
  • Osnivač
« Odgovori #45 u: 31 Siječanj , 2018, 12:50 »

Evo tko zeli na tecaj i ispit moze naci ovdje vise informacija: Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Tecajevi krecu u 2. mjesecu.
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore