Zastita od insekata

• 24 replies
  • 3492 views
*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
  • Spol: Muški
Odg: Zastita od insekata
« Odgovori #20 u: 14 Ožujak , 2016, 10:39 »
Mamu im.. Krpelji opet su u akciji.. Jučer kad sam se igrao s ceradom sam došao kući otuširo se i svejedno je bio na vratu, onak taman ispod ovratnika.. Sad slučajno sam skuzio, mislio da je prist i izvadio i spalio ga.. Krv im je**m..

Neznam ak je ovo dobra tema za to.. Mislim da je postojala tema baš za krpelje al nemogu nac..

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk
« Zadnja izmjena: 14 Ožujak , 2016, 10:47 od ssverko13 »
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #21 u: 14 Ožujak , 2016, 11:33 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Mamu im.. Krpelji opet su u akciji.. Jučer kad sam se igrao s ceradom sam došao kući otuširo se i svejedno je bio na vratu, onak taman ispod ovratnika.. Sad slučajno sam skuzio, mislio da je prist i izvadio i spalio ga.. Krv im je**m..

Neznam ak je ovo dobra tema za to.. Mislim da je postojala tema baš za krpelje al nemogu nac..

Imamo temu krpelji u sekciji prva pomoć. Pa kaj ih već ima? majku im... Zime su preblage i prekratke, gamad neće pokrepat  :ljut:

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #22 u: 14 Ožujak , 2016, 11:41 »
Da.. Prvi ove godine.. Al su jači nego prije.. Jer sam se otusiro i nije pomoglo.. Možda je ovaj nekako preživio.. A možda ih je i više..

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #23 u: 14 Ožujak , 2016, 11:45 »
Ak nekaj mrzim u prirodi to su krpelji i komarci fujj

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline poljičanin

• *
  • 1760
  • 16
« Odgovori #24 u: 14 Ožujak , 2016, 20:37 »
Evo tema o krpeljima:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi