Futrola za GSM ljubimca

• 5 replies
  • 267 views
*

Offline poljičanin

• *
  • 1619
  • 14
Futrola za GSM ljubimca
« u: 25 Prosinac , 2017, 20:17 »
Novac trošimo na svakave gluposti, ali koju količinu novca uspemo u mobitel, što izravno njegovom kupovinom, što neizravno njegovim korištenjem i održavanjem... strašno, koliko nas to košta, uvjeren sam kako u prosjeku HR obitelj više potroši na komunikacije (telefon, mobitel, internet) nego na struju (kuhajnje, grijanje/hlađenje, alati, pranje, TV, rasvjeta - zapravo sve ono što čini lagodnim život u civilizaciji).

Ali što je, tu je, imamo ga. I koristimo u civilizaciji i van nje.

E, to, mobitel van civilizacije, to je tema ovog teksta. Obično ga držimo po džepovima, što u terenskim uvjetima i nije jednostavno - smeta jer je velik, znojimo se, nije lako dostupan.

Evo nekoliko rješenja:

*

Offline Gorštak

• 3241
  • 10
  • Spol: Muški
Odg: Futrola za GSM ljubimca
« Odgovori #1 u: 26 Prosinac , 2017, 21:37 »
U vecini slucajeva mi je u ruksaku .. da se ne zdrobi ili osteti, ali vidim ovdje dobrih primjera torbica za nosenje  :thumbs: mozda razmislim o kojoj

*

Offline margo

• *
  • 105
  • 0
« Odgovori #2 u: 04 Siječanj , 2018, 17:37 »
Meni su ove na prvoj i drugoj sliki dobre. Jel se to narucjuje sa eBay ili ima i kod nas jel zna ko

Poslano sa mog S30 koristeći Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3241
  • 10
« Odgovori #3 u: 11 Veljača , 2018, 01:00 »
A vecinom eBay,naj bezbolnije i imas veci izbor

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

*

Online Preppy

• *
  • 3761
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #4 u: 13 Veljača , 2018, 11:53 »
Ja imam takvu s prve slike. Bila na Facebooku neka reklama kao bez shippinga, platio sam ju 9$ a došla je nakon 2 mjeseca. Nije loša torbica, taman mobitel i neke sitnice stanu u nju i ima MOLLE pa se može na ruksak izvana prikopčat.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
« Zadnja izmjena: 13 Veljača , 2018, 11:57 od Preppy »

*

Offline Crombat

• 101
  • 0
« Odgovori #5 u: 13 Veljača , 2018, 16:23 »
U mojoj bivsoj firmi smo prodavali Condor Outdoors iPhone pouch i gadget pouch. Imao sam i jedan i drugi, nekako mi nikad nije sjelo koristenje tih mini torbica na nacin da u njih stavim mobitel.

Kome treba neka osnovna zastita neka si kupi onu jeftinu preklopnu futrolu. Kome treba nesto jace neka uzme nesto od Otterbox ako nude njegov model i to je to.