OPREMA I AKTIVNOSTI > Ruksaki

Deuter Aircontact 65+10 pomoć oko kupnje?

(1/6) > >>

nauticaromeo:
Jeli ko ima ovakav ruksak savjet bilo kakav! Ja sam visok 191 cm i imam malih problem sa leđima.A imam doma ruksac Mckinley cougar 45L!

zvonjola:
Nisam probao,ali mislim da iako su vrlo kvalitetni ruksaci, malo previše koštaju kod nas.Jedino ako nađeš na nekom mega popustu, jer ruksak novi košta 1850 kn!Inaće ima sva moguća podešavanja,tako da sa njime nebi trebao imati nikakvih problema.Pogledaj recenzije na YT!

poljičanin:
Ovo?

Alpinistička naprtnjača, meni kod njih smetaju dvije stvari: nema vanjskih džepova i unutrašnjost mi je vrećasta, za ono što završi na dnu moraš izvaditi sve stvari van. Previše visoka, a uska.

I onih +10 litara je malo problematično, onih 65 to je koristan teret, a ovih +10 je ono što možeš pričvrstiti ispod poklopca. Imam takav tip ruksaka i nisam nimalo oduševljen, nikako složiti da opremu na njega da to dobro stoji.

Prolistaj malo prethodne teme na master-temi Ruksaci, svašta smo tamo mudro pisali.

Lakeman:
Alipinistički ruksak, nije planinarski. ''Nosi'' se dosta visoko, i super je za svoju svrhu. Za što tebi treba?

zvonjola:
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili PrijaviOvo?

Alpinistička naprtnjača, meni kod njih smetaju dvije stvari: nema vanjskih džepova i unutrašnjost mi je vrećasta, za ono što završi na dnu moraš izvaditi sve stvari van. Previše visoka, a uska.

I onih +10 litara je malo problematično, onih 65 to je koristan teret, a ovih +10 je ono što možeš pričvrstiti ispod poklopca. Imam takav tip ruksaka i nisam nimalo oduševljen, nikako složiti da opremu na njega da to dobro stoji.

Prolistaj malo prethodne teme na master-temi Ruksaci, svašta smo tamo mudro pisali.

--- Kraj citata ---
Dotični ruksak ima vanjske đepove na bočnim stranama i gore u poklopcu,ovih +10 litara je ispod poklopca i više-manje je standard kod takvih ruksaka.Što se tiče pakiranja,takvi ruksaci se pakiraju da prvo stavljaš ono što ćeš zadnje koristit u danu,odnosno vreću za spavanje i madrac,šator.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju